Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldottátok meg azt,...

Ti hogyan oldottátok meg azt, hogy sszüléskor ki vigyáz a gyerekre?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy megérezze a feszültséget kórházbamenetelkor.

2013. jún. 9. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi anyósomhoz vittük a nagyot, mielőtt bementünk a kórházba. Teljesen nem lehet elkerülni, hogy ne érezze a változást, úgyis rá fog jönni, hogy anya pár napig nincs otthon. Úgyhogy mi már előre mondtuk neki hogy mi lesz.
2013. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem én. Nekem két 3 éves lányom van.
2013. jún. 9. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyártunk előre néhány forgatókönyvet.

Ha hirtelen kell indulni, akkor egy szomszéd, közeli barát, aki át tud jönni, vagy át tudjuk vinni, amíg a nagyszülők megérkeznek. (Ez a spontán beindult szülés forgatókönyve.)

A nagyi 1-2 nappal korábban már nálunk lesz, jól elvan vele a fiunk, semmi gond nem lesz. (Ez a progis császár terve.)

2013. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt pár tervünk, mert természetes szülésre készültünk. Alapból apás szülést szerettünk volna megint, tehát az lett volna a felállás, hogy vagy jön hozzánk anyukám amikor beindulnak a fájások, vagy a kórház udvarán találkoznak a férjemmel és elviszi a nagyot. Hát éjszaka indult meg, anyukám nem tudott jönni, így a férjem maradt a lányunkkal, anyósom meg bevitt a kórházba.
2013. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férjem külföldön dolgozott, így ő nem volt esélyes, hogy itthon legyen, Anyu szintén külföldön de ő 2 hetes váltásban, és pont itthon volt mikor jött a 2. baba. Amúgy a szomszéd "néni " vigyázott volna rá, ha úgy alakul, nagyon jóban vagyunk vele!
2013. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányom bölcsis(még 1 hónapig) s ha nem lett volna beteg és

A, nappal indul meg a szülés,akkor ő bölcsiben. A bölcsihez közel lakó nagyi ment volna érte. Mig én mentővel (vagy ha anyum még nem dologzik,akkor vele) mentem volna a kórházba és apuka meg a kórházba.

B, variáció: éjjel indul be a szülés akkor a(ugyanaz a mama) jön át és apukával megyünk a mentővel a kórházba.

C,variáció: mivel beteg lett a lányzó igy nem mehetett bölcsibe de reggel indult el a dolog,igy anyum átjött és a lányt átvittük a dédihez(nagyon szereti és fiatal a dédi) s ezután mentünk be anyummal és a férjemmel a kórházba. Végülis ez a variáció lett,hogy a lány átment a dédihez ruhával,játékkal,kedvenc mesekönnyel,bilivel és mi mentünk a kórházba. A dédinél ott volt férjem keresztanyukája és ő is imádja a lányt,igy jól eljátszottak... Sőt délután még aludt is egy jót:) Alvás után meg este 8körül mentek a kislányért.Du 17:39kor bujt ki a baba,s kb 8,fél 9körül metnek el anyumék,9re értek haza,mert még a másik mama is felment a nagy lánnyal játszani:) Egyébként 3 éves a nagy:)

2013. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem végül is annyiban jól alakult, hogy tudtuk a szülés dátumát.

Este voltam dokinál. Mondta, hogy másnap indítják. (Nyitott méhszáj, túlhordás)

Így anyukámmal megbeszéltük, hogy szabadságot vesz ki és jön hozzánk kora reggel.

A kislányunk akkor alig 3 éves múlt. Feszültség nem uralkodott, nyugodtan készültünk a másnapra.

Mindenesetre kicsit megviselte a tesó születése. Sírt örömében is, bánatában is. (Hiányoztam neki.) De összességében szépen alakult.

2013. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!