Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néhány kreténnek mi a jó...

Néhány kreténnek mi a jó abban, hogy mindenkit lepontoz véleménytől függetlenül?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdést sem olvassák el, nemhogy a válaszokat, csak rászakadnak a kis piros kezekre. Mi a jó ebben? Miért jó ilyen gyökérnek leni?
2013. jún. 10. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Biztos ezzel vezetik le a feszültségüket :D

menstruálnak,nem kapnak otthon szexet.... :)

Amúgy engm is idegesít,semmi rosszat nem ír az ember aztán mégis le lesz pontozva.

2013. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
leni=lenni :)
2013. jún. 10. 14:53
 3/10 A kérdező kommentje:
A kis gyökereket kérném, hogy a normális válaszolók lepontozása helyett most kivételesen válaszoljanak is, hacsak nem totál analfabéták!!
2013. jún. 10. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen jogon gyökerezel le más embereket

Ha élvezik, tegyék csak.

Neked miért fontos a pontozás?

Engem pl egyáltalán nem érdekel

2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen jogon gyökerezel le más embereket???

Ha élvezik, tegyék csak.

Neked miért fontos a pontozás?

Engem pl egyáltalán nem érdekel.

2013. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olyan jogon amilyen jogon ők lepontozgatnak mindenkit.

Egyébként nem ez volt a kérdés kedves 4-es/5-ös!

2013. jún. 10. 15:07
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
kezdődik itt is :)
2013. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan neked ez fáj a legjobban, hogy képes voltál ezért kiírni egy kérdést? És láthatóan irtóra feldúlt is vagy emiatt a hülyeség miatt.

Amúgy nem érdekel hogy nem nem a kérdésre válaszoltam.

2013. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kretén valaki csak azért mert nem értesz egyet a véleményével, vagy ő nem ért eget a te véleményeddel? Nyilván azt pontozza le, amelyik nem tetszik neki, de egyik embernek ez nem tetszik, a másiknak meg az. Tehát, nem egy ember pontozza végig a válaszokat!
2013. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Ezek rendszerint szerencsétlen lelkibeteg hülyék, nyomorék trollok. Az univerzum nem úgy táncol, ahogy ők fütyülnek, hát bosszúból lepontozzák azt aki ellentmond az ő felhőkakukkvár álomviláguknak :DDD a hősök :DDDDDDDD

Az ilyeneket ki kell röhögni, nyomorék kis gnómok, szánalmasok.

2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!