Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy a...

Ti hisztek abban, hogy a gyerekek a születésük előtt tudatosan választják ki a szüleiket?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 14:44
1 2
 1/14 Disi ***** válasza:
100%
Nem. Szerinted van olyan gyerek aki olyan családba akar kerülni, ahol verni fogjàk? Nagyon szép gondolat, csak egyoldalú.
2013. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!! Ez akkora baromság!

Melyik gyerek akar olyan szülőket akik bántják,az apa alkoholista,az anya prosti,koszban mocsokban nő fel,és éhezik???

2013. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem akarlak meggyőzni, csak válasz a kérdésedre: "Amennyiben a lélek előtte nem gyakorolta az alázatosságot, visszaélt javaival, hatalmaskodott mások felett, úgy elképzelhető, hogy következő életében szegényebb sorsot választ magának, hogy megtapasztalhassa milyen az ellenkező oldalon lenni. Minden sorsot magunk választunk magunknak. A rosszat is. Ebből kifolyólag nincs rossz."
2013. jún. 12. 14:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez az egyik legfelháborítóbb ezoterikus ostobaság, amit hallottam. Rettenetes gyereksorsok vannak ma is a világon, gyerekmunkások, koldusok, gyerekkatonák, óvodáskorú prostituáltak... Tudom, hogy nem tudjuk innen az egész világ problémáit megoldani, de akkor is szörnyű, hogy egyesek a kényelmes életükből és a rendezett családjukból képesek elintézni egy legyintéssel azt, ha egy kisgyerek fejét ásóval vereti szét a mostohája (ha magyarországi példánál szeretnénk maradni), mondván, hogy hát így járt, ő akarta, előző életében nyilván nem gyakorolta megfelelően az alázatosságot.

Most nem Rád vagyk mérges, kedves Kérdező, nem Te találtad ezt ki, az egész elmélet verte ki nálam a biztosítékot.

2013. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mi már?!

Ki az aki tudatosan meg akarja tapasztalni a rosszat,főleg egy egész életen át!

Akkor ezek szerint én is magamnak választottam egy agresszív alkoholista apát,és egy olyan anyát aki vert és idegbeteg volt! Én választottam hogy tönkrement a gyerekkorom?! Ezek szerint mazohista vagyok és előző életemben rohadt jól éltem(én ebben nem hiszek)!

Ezt nekem senki nem fogja bemesélni!!!

2013. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baromság.
2013. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ostobaság.
2013. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt már a gyerek hozza össze anyát meg apát is, nem?
2013. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hihetetlen nagy hülyeség.
2013. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!