Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megegyeztek a férjetekkel...

Ha megegyeztek a férjetekkel hogy x gyereket akartok, utána a férjetek felajánlaná hogy elkötteti magát, elfogadnátok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, meghalhatok, elválhatunk bármi változás történhet az életében.
2013. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
El. Viszont én is elköttetném magam, az a tuti.
2013. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy miért akarja. Ez az ő döntése, de semmiképp sem erőltetném rá.
2013. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 3 embert is ismerek aki így tett, belőlük kettőnek is úgy alakult az élete, hogy új kapcsolatból is szeretett volna gyereket, de már nem lehetett.
2013. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miért kéne egy új kapcsolatban feltétlen gyerek? Ha van már 2-3-4, azt is épp elég felnevelni.

Ráadásul mondjuk 25 felett esélyes, hogy a másik félnek is van már gyereke.

2013. jún. 12. 22:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért akarja, mert nem akar gyereket és nem akar a védekezéssel bajlódni meg aggódni hogy mikor csúszik be mégis egy gyerek.
2013. jún. 12. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van. És végre egy pasi, aki nem a nőre hárítja a felelősséget! Le a kalappal!


És igen, én pl már nagyon nem akarnék semmilyen új kapcsolatból gyereket pl, több okból is, szóval, ha az ember túl van bizonyos számú gyereken, és éven, akkor már eljön az az idő, hogy ez a megoldás a legkényelmesebb.

2013. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ajánlja fel és nem gyakoroltam rá hatást akkor igen, elvégre az ő döntése és nem hülyeség. Szerencsés helyzet, a probléma általában a fordítottjából adódik.
2013. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

"Miért kéne egy új kapcsolatban feltétlen gyerek?"


Mert vágynak közös gyerekre is.


Ráadásul mondjuk 25 felett esélyes, hogy a másik félnek is van már gyereke.


25 felett vagyok és nincs gyerekem, nem is lesz mondjuk még egyhamar.

2013. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám lebeszélni, nem szeretem a végleges, megváltoztathatatlan dolgokat, én sem köttetném el magam. Sose lehet tudni mit hoz a jövő. Nagyon rossz lenne, ha később meggondolná magát és már nem lehetne mit tenni.
2013. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!