Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is megsűrűsödtek az...

Nálatok is megsűrűsödtek az utóbbi 1-2 hónapban a személyeskedő privát üzenetek?

Figyelt kérdés
Régebben erre egy-két ámokfutótól volt csak példa, most meg boldog boldogtalan kommentálja a véleményemet. Volt pl egy kérdés, h terhesen viselek-e melltartót alváshoz. azt válaszoltam, h alváshoz soha, vettem nagyon kényelmes szoptós melltartót, utcára azt hordom, itthon semmit, mert az a legkényelmesebb számomra. Erre egy úriember rámír, h nagyon örül, h vannak még olyan nők, akik szabadon hagyják a kebleiket. Hát, érdekes bók, főleg így terhesen. És még sorolhatnám a különös privát üzeneteket... amik egyébként engem kimondottan zavarnak és tolakodónak érzem őket. Ti is észleltétek ezt a jelenséget vagy benneteket elkerülnek a privátra szakosodott felhasználók?
2013. jún. 14. 16:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8. nem, az nem baj. erre (is) találták ki a privát üzenetet, kár , h egyre többen másra használják


9. pont ilyenekre gondolok én is....


valaki most már tényleg küldjön a 10-esnek valami felkavarót :-D

2013. jún. 15. 11:52
 12/12 Aspartia válasza:

Én meg olyanokat kapok, amik egyértelműen ismerkedési célzattal lettek elküldve, és ha szépen odaírom ,hogy nem köszi, még ők küldenek el a p_csába! :D

De van olyan is, ami meg egyértelműen kétértelmű: nem tudom hogy ismerkedni akar-e vagy csak barátkozni.


Most már elolvasom inkább egyből tiltom.

2013. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!