Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ciklus.hu-n ahol vezeted a...

A ciklus.hu-n ahol vezeted a menstruáciod, ott neked pontosan kiszámolja a következőt?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam bejegyeztem még vagy 30 ciklust, és kiszámitotta az átlagot, hogy 26 nap mulva jön a következő..mondjuk én mindig 28 napot számoltam a következőre, és ott vagy előbb, vagy később jött pár nap különbség..nektek pontosan számolja, vagy ez is ad egy átagot, és vagy arra az időre jön meg vagy nem!?

2013. jún. 16. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert átlagot számol, nem pontos. Nekem például mindig 25 napra jön, de mivel kétszer előfordult, hogy valamiért (többnyire stressz) megjött 20-21 napra, ezért belőtte az átlagot 24-re, és ilyen időközökre mutatja a várható mensiket is, amik aztán sosem jönnek be, mivel 25 napos a ciklusom.
2013. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak egy program. Sosem lesz olyan, mint a testünk. Előre megírt metodika alapján számolgatja az átlag ciklushosszt. Nem alapoznék rá semmit sem. Arra jó, hogy ne felejtsd el, mi volt néhány hónappal ezelőtt, és nem papírra kell írni, mikor volt meg, de kb. ennyi.
2013. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!