Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ilyen a görbém?

Miért ilyen a görbém?

Figyelt kérdés

[link]


Babát szeretnénk a párommal. A ciklusaim elég változóak szoktak lenni, átlagban 35 naposak. Szerintetek, hormon probléma lehet, vagy miért cikázik a luteális szakaszban ennyire a hőmérsékletem? Egyáltalán volt már pé-m ebben a hónapban? köszi a válaszokat.



2013. márc. 20. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem épp egy szép görbe. Sztem nem volt peteérésed. A hosszú ciklus pedig utalhat PCOS-ra, főleg ilyen hullámokkal, és mensi előtti vérezgetéssel (idő előtti méhnyálkahártya leválás lehet alacsony progeszteron miatt) A follikuláris szakaszban még nem gond a cikkcakk, de a luterálisban igen.

Sztem simán sárgatest elégtelenséggel állhatsz szemben, de ez csak az én véleményem. Azért egy orvost kérdezz meg, esetleg látogass meg egy endokrinológust ezzel a görbével.

2013. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hormon probléma lehet, igen. Szerintem nem volt még. Dokinak érdemes lenne megmutatni magukat a görbéket is
2013. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, az igazság az, hogy magánrendelésen voltam endokrinológusnál, de hiába vittem a görbéimet, rá sem nézett. :( Holnap megyek nőgyógyászhoz, remélem ott majd történik is valami előrelépés az ügyben.
2013. márc. 20. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
valahogy követelj ki egy hormonvizsgálatot, abból már el tudtok indulni. Első voltam.
2013. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam ma nőgyógyásznál, megvizsgált, valóban azt mondta sárgatest elégtelenségem van. Norcolut-ot kaptam 2 dobozzal be kell szednem belőle, napi 3x1 szemet. azt mondta a doki, pár napon belül el kell, hogy múljon a vérezgetés. Ha még sem, vissza kell mennem. most reménykedem, hogy a gyógyszer hatására vissza áll a rendes ciklusom és végre megcsináltathatom a 3. napi hormon-pajzsmirigy vérvételt, amit az endokrinológus írt ki. Remélem az eredményekből megtudják mondani mi a bajom, rendbe tesznek és végre lehet babánk. :)

2013. márc. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!