Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A közelmúltban 24 évesen...

A közelmúltban 24 évesen szült anyukák, hányadikként lettetek édesanyák a volt általános és középiskolás osztályotokból?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szia!

21 évesen szültem, a gimis évfolyamomból az első voltam,de nem azért,mert versenyeztem,jelenleg rajtam kívül még 3 anyuka van,és egyikünk sem tervezte,főiskolás évfolyamomból már 5 anyuka van,és nem az én fiam a legidősebb. 23L

2013. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 zabmester ***** válasza:

Én ugyan nem 24 évesen szültem, de a volt általános iskolás osztálytársaimra vetítve talán meg tudom válaszolni a kérdést :)

Abból az osztályból én lettem az első anyuka, 20 évesen. Rajtam kívül csak egy volt osztálytársamnak van gyereke, neki 25 éves korában született a lánya. Most 26-27 évesek vagyunk, és továbbra is csak kettőnknek van gyereke. Bár van 2-3 volt osztálytárs, akikről semmit nem tudok, se személyesen nem tartunk kapcsolatot, se közösségi oldalakon nincsenek fent, szóval nekik végül is lehet, hogy van már gyerekük.


Középiskolai osztálytársakról nem tudok ilyen egységesen nyilatkozni, mert összesen négy különböző osztályba jártam nappalin (gondolom a levelező meg az esti már nem számít, mert ott meg nagyon vegyes a korosztály), de onnan meg már tényleg nagyon sokakról nem tudom, mi a helyzet. Azt tudom, hogy tuti nem én voltam az első, mert volt olyan osztálytársam, aki már a középsuli alatt megszülte az elsőt, de még a második gyerekkel is beelőzte az én elsőmet :) Rajta kívül (ugyanabból az osztályból) még egy valakinek van gyereke, vele közel egyszerre szültem.

Amúgy mind a négy középiskolai osztályomból kb. 30 emberről tudnám még, ha lenne gyereke, de a felsoroltakon kívül másoknak nincs.


Plusz még talán az egyetemet tudnám említeni, ott mondjuk nem én voltam az egyetlen, aki úgy járt, hogy már volt gyereke, de ők kb 10-15 évvel idősebbek voltak nálam. A velem egykorúak (21-28 éves korosztály) közül csak nekem van gyerekem.

2013. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 zabmester ***** válasza:
"aki úgy járt, hogy már volt gyereke" na ez kicsit félreérthetőre sikerült, szóval úgy értettem, hogy úgy járt ODA :D
2013. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%
A közösségi oldalakat nézve az általánosból elsőként,középiskolásból másodikként hoztam a világra. Az elsőt 20 évesen,utána még 3-at 2 évente :-D
2013. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!