Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem akarsz fürdőruhában...

Ha nem akarsz fürdőruhában lenni nyilvánosan, hogy strandolsz a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Akár túlzott soványság vagy túlsúly miatt.
2013. jún. 18. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Vékony nyári ruhában vagyok a parton, apával medencéznek. Vagy olyan fürdőruhát keresek, ami még belefér. PL:


[link]

2013. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én egyedül vagyok velük, 2,5 és 4,5 évesek.

Az a baj, hogy kilátszik az összes bordám és a mellem is szó szerint eltűnt. 5 cm a mell alatti és a mellcsúcsnál mért különbség. Minden eláll rajtam.

:- (

2013. jún. 18. 14:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pólóban is szoktak fürödni, hogy védjék magukat a naptól! Valószínűleg én is így fogok tenni! Védem a többieket a látványomtól!
2013. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kérdésre válaszolok, de azért hátha segít. Bízd rá a gyerekeket valakire és ülj ki nézelődni a strandra. Csodát fogsz látni, ha egy kicsit kritikus vagy másokkal szemben is nem csak magaddal. Tűnődj majd el azon, hogy a másik ember hogy néz ki, mennyire kövér vagy sovány és cseppet se izgatja a dolog. Az emberek zöme ilyen helyen észre se veszi a másik kinézetét. Fel se tűnik neki. Illetve ha igen, akkor se foglalkozik vele. Én is a gebeséggel küzdöttem, más meg valami más miatt nem mer vetkőzni.
2013. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Tudom hogy mindenki elégedetlen magával. Nálam az a baj hogy a legkisebb bikini felső is eláll tőlem, vagyis belátni a mellbimbómig. Ha veszek fel rá egy pántos topot az odafogja, de abba vízbe menni elég ciki. Meg ha vizes utána kellemetlen viselni nem úgy szárad mint a fürdőruci anyaga.

A gyerekek meg kicsik az önálló pancsoláshoz, a bébi medencéhez meg nagyok.

2013. jún. 18. 14:36
 6/19 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok! Keress valami jobb, erősebb, anyagú bikinit. Fehérnemű üzletben lehet kapni szilikont, amit melltartóba lehet tenni. Ezt próbáld belevarrni (varratni) a bikini felsőbe. Hidd el olyan melleid lesznek, hogy önmagadra se ismersz majd. Én így töltöm ki a 70-es melltartót illetve bikini felsőt.
2013. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
UI: Melltartóban gyárilag varrottat szoktam venni, abban létezik, sajnos bikini felsővel még nem találkoztam, de lehet, ha jobban utána nézel, abban is lehet kapni.
2013. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

én is deszka vagyok sajnos :(

mondjuk nekem a seggem is csíkos lett, más nem mondjuk, de sport fürdőnaciba fürdök, tudod, az a picik, olyan mint a fiúkon is van :)

felülre meg szivacsos bikinifelsőt és kihúzom magam mindig :S ha kicsit is görnyedek, nekem is eláll a cicitartó :(

nem tudom, igazából csak azért írtam, hátha kapok valami jó ötletet :)

2013. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Köss magadra strandkendőt, sokféleképpen lehet megkötni. Ha a mellrésznél kötöd meg a kendőt, akkor nem is látni annyira hogy lapos vagy. Vagy lehet kapni szép lenge strandruhákat is.
2013. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak a soványság miatt kellene aggódnom ! akkora lettem, mint egy hajó. a hasam tök plötyi. esküszöm még ebben a melegben sem vágyom strandra miatta.
2013. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!