Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha este véreztem be és bejötte...

Ha este véreztem be és bejöttem a sürgösségire mire számithatok? Meddig kell bent lennem? Nem lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 00:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Méretek szerint 8hetes vagyok és nincs szivhang ez bajt jelent?
2013. jún. 19. 00:35
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szurkolok neked! 8 hetesen kellene lennie szívhangnak. Bár, ha előbb volt a fogantatás nem biztos! Sajnos ha a mértetek alapján 8 hetes , s szívhang még/már nincs akkor nem jelent éppen jót. És ezek mellett vérzel is:(

Nagyon szurkolok neked, kitartást!

25+5hkm

2013. jún. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Doki azt mondta hogy nem lát szivhangot :( .

Ki tudja mikor engednek haza pedig van egy 1 éves lányom

2013. jún. 19. 06:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Még egyáltalán nem is volt szívhang?

A baba mérete mekkora?

Benn tartanak megfigyelésen, de ha pár nap alatt nem változik semmi, nem nő a baba, nem lesz szívhang vagy tovább erősödik a vérzés, az sajnos vetélés.

Kívánom a legjobbakat!

2013. jún. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt, este elkezdtem vérezni, hajnalban mentünk a kórházba, ahol az uh vizsgálat szerint nem volt már szívhang és mivel nem ettem semmit, azonnal meg tudták csinálni a "befejezést". Borzasztó volt az egész. Este viszont hazaengedtek. Remélem, Nálad másként lesz, de sajnos a vérzés és a szívhang hiánya általában vetélésre utal. :(
2013. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előtte volt már szívhang?
2013. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

23mm volt ;( ;(

holnap fejezik be a császár miatt ;(

2013. jún. 19. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Borzasztóan sajnálom :(

Az talán erőt adhat, hogy nekem a befejezés utáni harmadik hónapban megfogant a babám, teljesen roblémamentes terhességem és szülésem volt 39 évesen! Fej a fejjel!

2013. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

hát aszem nem mostanába szeretnék babát ezek után ;( ;(

2013. jún. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!