Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogínygyulladás szülés után...

Fogínygyulladás szülés után mikorra múlik?

Figyelt kérdés

Már van sajnos 2 fogam,ahol elválik az ínyem :(

Be van duzzadva,hol jobb,hol rosszabb.

Tényleg szülés után elmúlik?


2013. jún. 20. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezelés nélkül gondolom jó sokára vagy egyáltalán nem múlik :-( Használsz rá valamit?

Szokták javasolni a Gengigélt, Parodontaxot, Lacalutot vagy én pl. a Himalaya Herbals Ayurvedikus fogkrémjét használom, bár nem vészes az ínyem.

2013. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Paradontax fogkrémet és szájvizet használtam és áttértem egy hónapja a Meridol fogkrémre és a Listerin szájvízre.Néha használok Gingisol oldatot,simán fültisztítóval kenem közvetlen az ínyemre,használok fogselymet is,mégis megmaradt a problémám.

Dokim azt javasolta,hogy menjek paradontologiára,ha nem múlik,vagy rosszabb lesz.

Nagyon jó fogorvosom van,csak félek a paradontológustól :(

Még két hónapom van szülésig,remélem megszűnik,ha nem megyek paradontológushoz :(

Fogkövem,rossz fogam nincsen.

Viszont kedves első válaszoló írtál olyan fogkrémet,amit nem is ismerek.Na,azt kipróbálom.

Köszönöm!!!

2013. jún. 20. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol elvált az íny a fogtól ott már bekerült a baktérium, és azt csak parodontológus tudja kezelni. Nekem terhesség alatt borzasztó állapotba került az ínyem (gondos ápolás ellenére), egészséges fogakat kellett kihúzni:(. Most vagyok túl egy fél éves parodontológiai kezelésen, nem kell félni. Viszont ha nem kezelik elveszíted a fogaidat...
2013. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én esküszöm a Lacalut fogkrémre, és használj minden nap legalább egyszer fogköztisztító kefét is!
2013. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már hallottam róla.Mindenképpen kipróbálom és a Lacalut szájvizet is.Mit csinált veled a paradontológus? :/
2013. jún. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!