Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 szülés,1 abortusz, rendszert...

1 szülés,1 abortusz, rendszertelen mensi, de most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Van már egy gyerekem, mivel kicsi volt még volt egy abortuszom is. Azóta elég rendszertelen a mensim, 28-32 napra jön meg. Most 1.5 hete késik és semmi jele nincs, hogy megjönne. Ingerültebb vagyok 1-2 napja mint szoktam, de nem görcsölgetek, nem érzem magam tágnak, nem fájnak a melleim, semmi bajom nincs, mint mensi előtt. 2 tesztet csináltam, az első nem értékelhető lett, a másodikat 2 napja reggel, negatív. Elég sok folyásom van ami tojásfehérjés, de nem kellemetlen. Teszteljek még, vagy mit tegyek? Túl sok esélyt nem látok babára, mert bár voltunk együtt középidőben, de összesen 2x. Persze tudom, egy alkalom is elég.
2013. jún. 20. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés, mert én nem emlékeznék ilyenre. Ha értelmeset nem tudsz hozzászólni, lépj tovább.
2013. jún. 20. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy tesztelj! És védekezz, ha most mégsem vagy terhes!!!
2013. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennyire félreérthető a kérdésem? Nem lenne gond, ha terhes lennék! Ami volt, az pedig védekezés mellett és teljesen más szituációban de nem is ez a kérdés. Főképp nem az, hogy védekezzünk e vagy sem.
2013. jún. 20. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egyértelmű, hogy nem lenne gond. Legalábbis rossz a fogalmazásod akkor. Teljesen úgy jön le, hogy irány az abortusz megint...
2013. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Te is tudod, hogy tesztelned kell, ha nem jön meg, ennél többet mi sem tudunk mondani! És igen, nem egyértelmű, hogy mit akarsz a terhességgel, vágysz rá vagy nem, ezért nem értjük.

Nem kötekedésből, de olvasd csak vissza! egy kívülállónak ebből semmi nem jön le! Tényleg ingerültebb lehetsz.

Amúgy sok sikert!

2013. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy, nem. Ami volt megtörtént. Ha jön a baba jöhet, várjuk. Csak én sem látok rá sok esélyt, mert mint írtam, 2x voltunk együtt.
2013. jún. 20. 14:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam, nem értem mi a baj a fogalmazással, pedig nem vagyok szőke :-). Mint írtam már 2 tesztem negatív, mensim sehol 1.5 hete.
2013. jún. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!