Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2gyerekes, albérletben élő...

2gyerekes, albérletben élő családokat kérdeznék esetleg autóhitellel, mennyi havi bevételetek van?

Figyelt kérdés

Párom fél munkahelyet váltani,mert hogy nem jönnénk ki anyagilag

Albérletünk 35000ft plusz rezsi

Autóhitel 45000ft

Egyéb hitel 30000ft

Leírnátok ti mennyiből éltek havonta,nagyon fontos közvéleménykutatás lenne számunkra


2013. jún. 21. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi a bevételetek?
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ikrekkel, albérletben vagyunk Budapesten egy külső kerületben. 300ezer a bevételünk, de nemsokára én is dolgozni fogok, így ez csak több lesz.

90ezer megy az albira rezsivel együtt. Fizetnivalók: hitel 32ezer, megtakarítás 20ezer, telefon+net 10ezer, bérlet 4ezer, DM-ben történő beásárlás átlagban 15ezer. (pelenka, törlőkendő, nekünk is minden más...)

Autónk most nincs, de 2 hónappal ezelöttig volt. Nekünk jelenleg nem éri meg fenntartani, mert annyit nem használtuk. Persze lesz majd, de amíg én csak a gyest+családit kapom, addig nélkülözzük pont a hitel miatt. Havi 20-25 kellene csak a kocsira, (hitel, benzin, egyéb költségek), most úgy döntöttünk, ennyit nem ér.

Mindig vannak egyéb kiadások, ruha, gyógyszer, stb, így ami marad még azon kívűl, az kell is nekünk kajára. Ja és sajnos a férjem cigizik, ez is közrejátszott abban, hogy azt mondtam, most nem kell az autó. Vagy leteszi a cigit vagy várunk és elvagyunk autó nélkül.

2013. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
400000ft körül keres,nekem 52000ft a bevételem,vendéglátásban dolgozik ezért is keres jól viszont reggel elmegy és csak éjjel ér haza,teljesen rámegy a házasságuk,mióta megszületett a pici nagyon nehezen bírom egyedül,nagyszülői segítség nincsen,van egy 3éves és egy fél éves kislányunk,heti 5ször dolgozik,most pl. Megy 10 napot 2 szabad majd ismét 10-et,már totál begolyózok mindig egyedül lenni és az esti fürdetés,altatás egy rémálom,mondtam hogy keressen valami mást,de nem mer váltani
2013. jún. 21. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerem milyen érzés teljesen egyedül lenni folyamatosan, mert nekem párom sincsen. :( Albérletben lakom 1 és 3 éves gyerekekkel. A bevételem Gyed+csp és amennyit az exem ad. (Volt olyan hó, hogy semmit, de max. 40 ezret). Rossz esetben a bevételem 90000 ft körül van, jobb esetben 130000. Ebből az albi 45 ezer+rezsi(kb 30e)
2013. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bevétel 250 körül

Albi 55e

Rezsi 30-40e

Autóhitel 15e

2013. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bevétel 225 ezer ft.

Albi rezsivel most nyáron 70-72 ezer, télen 78-80 ezer.

Autóhitelünk már lejárt szerencsére. Hitelkártya minimum havi 5 ezer, folyószámlahitel van még.

Autót tartunk fent, de egyre ritkábban járunk vele. Ha szeptemberben elkezdjük az ovit és bölcsit, én is megyek vissza dolgozni, akkor sajna többet kell.

2013. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es! Van állami bölcsi és állami óvoda, ahova a gyerekeket be lehet tenni, ha gyes mellett elmész heti 30 órába dolgozni. Mert ha 90 ezer a bevételed, amiből elmegy havi 75 ezer rezsire, akkor nem is mondok semmit.

Rengeteg egyedülálló anya van, aki kisgyerekek mellett dolgozik és mindent megold!

2013. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Augusztusban megyünk albérletbe 65,000 körül lesz rezsivel

Egyéb hitel: 23.000 Ft

Kiadás: 130,000

Bevétel: 190.000 körül.

De valószinüleg októbertől mégegy helyre elmegy dolgozni a párom félállásba kb fél évig, akkor meg én fogok visszamenni dolgozni, és ő lesz a gyerekkel. Akkor lesz másfél éves a gyerek.

2013. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enyém is vendéglátós,tudom miről beszélsz. Itt a nyár,a szezon, most tudnak pénzt keresni! Én is 2gyerekkel itthon. Szeptembertől a nagy oviba megy. Nekünk frankhitelünk van, lakás és autó, 3x annyit fizetünk a lakásra mint Ti. :( Az autó ugyanannyi, egyéb hitel nálunk 25.000. és van egy megtakarítás ami havi 10.000. Nem akarok beleszólni de az én férjem tavaly kb.8hónapot nem dolgozott mert ne kapott munkát. Pedig azt hitte, hogy pikkpakk lesz mert 20 éve vendéglátós Pesten, mindenkit ismer. Hát, nem lett melója. Majdnem csődbe mentünk. Ha az anyukámék nem segítenek, vége a lakásnak, az autónak. :( Szerintem bírd ki, télen nem kell ennyit dolgozni!
2013. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem sincs semmi segítségem, a nagyszülők mindkét részről 200km-re élnek. :(
2013. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!