Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két gyermekesek! Mennyi a...

Két gyermekesek! Mennyi a havi bevételetek? Mennyi idősek a gyerekek? Hiteletek van? Saját lakás vagy albérlet?

Figyelt kérdés
Tudtok félretenni? Elégedettek vagytok?
2013. máj. 6. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hónapos és 2,5 éves, albérlet, nincs hitel, gyessel, csp-al,mindennel együtt kb 170-200ezer a bevétel.Félretenni sajna nem tudunk egyenlőre, mindig van valami nagyobb kiadás.

Alapvetően elégedett vagyok,oké nem járunk tengerpartra és megnézem mit veszek mennyért, de boldog vagyok mert 2 egészséges,okos gyerekem van és egy szerető férjem.

Amúgy hála Istennek párom munkájában van feljebb lépési lehetőség, szóval lépünk előre hamarosan remélem:)

2013. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek mindig olyan kérdések, hogy szerintem nem fogsz elörébb jutni a válaszokkal, mert annyira más mindenki.


Leírom a mi esetünket.

havi bevétel közel 1M Ft.

10 hós, 3 éves

Hitel nincsen

Albérletben lakunk

Tudunk félre tenni

Ès nagyon elégedettek vagyunk.

2013. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

220-240e a bevétel

2 éves és 1 hetes gyermekünk van

15.000ft hitelünk van 2 évig még

Albérletben élünk

Nyáron tudok egy kicsit félretenni, mert kevesebb a rezsi

Teljesen nem vagyok elégedett, de azért jól megvagyunk

2013. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 éves és 1 éves

gyed+csp 150, férjem fizetése 450, ep-kártyára 20, kajajegy 8.


Van kamatmentes dolgozói kölcsönünk az én munkahelyemről, ez havi 55. Más hitelünk nincs. Saját (vagyis ugye hiteles) házban élünk.


Tudunk félretenni.


Igen, elégedettek vagyunk.

2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 és 4 éves gyerekek.


Albérlet 6o.ooo ft (+rezsi), diákhitel 10.ooo ft, Áruhitel 8.ooo ft


Bevétel összesen: 270.ooo ft.


Félretenni nem tudunk, elégedett sem vagyok ennyivel.

2013. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!