Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után nektek hogy van a...

Szülés után nektek hogy van a hátatok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fáj, főleg,ha hanyatt fekszem. Kb 2 óra hanyattfekvés után, nem tudom megemelni a csípőm, nem tudok átfordulni egyik oldalamra sem. Már ágyat is cseréltünk, meg túl vagyok 10 alkalmas masszázson, de semmi javulás. Még flektoros ultrahangos kezelést is fogok kapni, nagyon bizakodó vagyok, de félek,hogy nem fog megjavulni. Ilyen háttal hogy merjek második babát vállalni? Mert ha éjszaka felkel a kisfiam, akkor sem tudok hozzá ugrani rögtön. Második baba után lehet még rosszabb lesz.

Ma éjszaka már aludni sem tudtam. Oldaltfekve nehezen megy az alvás. Ha hason aludnék, akkor is ugyanúgy fájna a hátam. Próbáltam.

Mit lehet tenni ezellen még??????Segítsetek!!!!



2013. jún. 23. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fáj de azért nálad durvább akkor. Igaz én a harmadik babát szültem, most lesz 6 hetes.
2013. jún. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is eléggé fáj!Én csontkovácson gondolkodom,hogy elmegyek helyre rakatni a csontjaimat.Milyen idős a babád?Az enyém 2,5hónapos
2013. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem 8 hónapos, és már nem bírom tovább. De úgy néz ki ezek a kezelések nem hatottak,bár még 10 alkalom hátra van. Lehet én is csontkovácsnál kötök ki, de én úgy félek attól, mert csak a gerincemről van szó. És ha valamit rosszul csinál???Egyébként az fáj???
2013. jún. 23. 08:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm mondjátok, hogy ez nincs így mindenkinél... 34 hetes terhes vagyok, és olyan vagyok mint egy nyomorék, fáj a hátam, a derekam, a csípőm és már csak abban bízok, hogy szülés után elmúlik... iszonyatosan tud fájni... ágyban megfordulás nálam is kizárt... az emberbe szoktam kapaszkodni és úgy fordulok meg...


Ugye nem marad így??

2013. jún. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem szülés előtt semmi bajom nem volt. De szülés után katasztrófa. De nem mindenkinél van így.Ne aggódj!
2013. jún. 23. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 hónapja szültem,a hátam még mindig fáj,pedig én is voltam masszázson,a hátam utána tiszta véraláfutás lett,köpölyöztek,javulás semmi. Sokszor olyan érzés,bizonyos testhelyzetekben,mintha becsípődne egy ideg. Nagyon rossz,nem tudom mit lehetne vele kezdeni,nekem sem fájt előtte.
2013. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van olyan érzésem sokszor,mintha egy ideg becsípődne a lapockámnál is meg valahol a combcsont és a medencecsont találkozásánál. Komolyan mondom: még nem vagyok 30 éves, de kb úgy érzem magam,mint aki 50 évet egy bányában dolgozott.És még most szeretnék gyerekeket nevelni!!!
2013. jún. 23. 08:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Masszázs szerintem csak akkor segít, ha izomeredetű a probléma, ha elmozdult valami, azon sajnos nem segít. (Nekem a csípőlapátom lett ferde a terhességtől, de csak a gyerekemelgetés hatására kezdett eldurvulni.) A manuálterápiát (óvatosabb, mint a csontkovács) plusz a célzott egyéni gyógytornát ajánlom, de ez utóbbit rendszeresen kell csinálni és kell pár hónap, akár fél év, mire hat. És persze ezek előtt érdemes elmenni az ortopédiára és egy röntgenre, hogy kiderüljön, mi is a probléma.
2013. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is totál tönkrement semmi nem segít...4,5 hónapos a lányom de alig bírom ringatni a vállamon elaltatni mert utána órákig mozdulni nem bírok :( Hasznos tippet én is elfogadok!
2013. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elmegyek nemsokára röntgenre, hogy mi is valójában a gond. Most ráadásul hajolni, lépni alig tudok,mert beállt a combomnál a forgóm, szóval jó napok elé nézek.
2013. jún. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!