Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Margitba kell mennem vérvéte...

A Margitba kell mennem vérvételre a. mensi 3. napján. Nem esem teherbe és a doki hormont és pajzsmirigyet szeretne nézni. Ismerös a dolog valakinek?

Figyelt kérdés
Hol a labor a kòrházba?
2013. jún. 23. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tőlem ott mindig a terhesgondozóba vettek vért, de terhes voltam.Neked is oda kell menni?

Az a bejárat előtti épületben van a földszinten.Kintről be lehet menni.

Megnéztem a kórház honlapját, és simán labort nem is találta.. :/

2013. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barbi840110 válasza:

Szia!

Mi is fél éve próbálkozunk a kistesóval! A kislányunk azonnal összejött, de a picike várat magára. Én is mentem vérvételre, kiderült , hogy a pajzsmirigyem rendetlenkedik. Remélem neked nem ez a baj, mert ez elég gáz :( Már 2 hónapja szedem rá a gyógyszert, de még mindig semmi :( Pedig ovukor is mindig együtt vagyunk! Én most kezdtem el enni a tiszta méhpempőt. A neten olvastam róla, reménykedem, hogy segít :) Ami tény az étvágyam egész jól elvette, és szerintem kezdi a hormonjaim is rendbe rakni :)

Mióta próbálkoztok?

Látom már nem nagyon aktuális a labor kérdés, gondolom megtaláltad :)

2013. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 - es válaszolo.irtam privit
2013. júl. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!