Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A barátom lelépett mert...

A barátom lelépett mert terhes vagyok, visszajött és megint eltűnt. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Ne kezdjetek el kioktatni, tudom, hogy korai és nem is terveztem még gyereket de nem vetettem el mert nem lett volna szívem hozzá és szeretem a gyerekeket, mindent meg fogok adni neki ami lehetséges.


Amikor kiderült, hogy terhes vagyok a barátom azt mondta, hogy segíteni fog, helyette egyik napról a másikra eltűnt, aztán 1 hét múlva visszajött és bocsánatot kért. Azt mondta, hogy megijedt, nem tudta kezelni a helyzetet stb. nem egyből de visszafogadtam, megvoltunk egy ideig, kicsit többet veszekedtünk, elhidegültünk egymástól és megint elment de visszajött és azt akarja, hogy bocsássak meg neki. Nem akarok mert tudom, hogy megint ez lesz de igazából még mindig szeretem és hiányzik. Ha megszületik a baba akkor is ezt akarja majd csinálni? Szerencsére a szüleim mellettem állnak és segíteni fognak. Nem akarok rajtuk "élősködni", amint befejezem az iskolát és szerzek valami munkát megpróbálom eltartani magunkat. A "barátom" dolgozik de az ő fizetése nem lenne elég 3 emberre és nem is akarok tőle semmit. A legjobb az lenen ha ő is elfelejtene minket és én is őt. Mit tegyek?

20/L



2013. jún. 25. 12:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem most akarok munkát találni, mivel még tanulok de nem lehetetlen gyerekkel munkát találni. Biztos nem lesz annyira egyszerű de nem adom fel olyan könnyen. A szüleim nem dicsértek meg miatta de jó a kapcsolatunk, nincs olyan amit nem tudunk megbeszélni. Én is ilyen kapcsolatot szeretnék majd a gyerekemmel. Tudom, hogy apa kell neki de nem hiszem, hogy egy ilyen. Sokkal jobbat érdemel és találni fogok neki (addig is itt lesz neki az én apukám aki már most nagyon szereti). Annak nincs értelme, hogy egyszer elviszi magához, szereti, játszik vele aztán csak úgy hirtelen eltűnik az életéből. Egyébként 23 éves.
2013. jún. 25. 13:03
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez történik ha becsúszik a gyerek, a srác nem akarja, nem kell őt okolni és ráerőltetni!
2013. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én nem okolom mert ketten kellettünk hozzá és nem is erőltetem. Mondtam, hogy semmi nem kell tőle ha ilyen, csak eldönthetné, hogy mit akar!
2013. jún. 25. 13:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Na de védekeztetek?
2013. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, de valószínűleg baleset történt amit nem vettünk észre.
2013. jún. 25. 13:27
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem tök mindegy így utólag, hogy védekeztek vagy sem? Nem ez volt a kérdés, hogy "Terhes lettem, vajon hogyan". Leírta, hogy nem tervezte. Nem elég egyértelmű?
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Feltettem egy kérdést kulturáltan, a kérdező válaszolt rá kulturáltan. Te mit pattogsz? Ha a kérdező nem akart volna válaszolni, akkor azt írta volna. Csak kíváncsi voltam, megengeded?
2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy alakult??:)

Így tíz év után majdnem..:)

2022. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hat erre en is kivancsi lennek 😅
2022. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!