Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, de nem a...

Terhes vagyok, de nem a ferjemtöl ( aki mostmär csak papiron a ferjem). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A "ferjem" egyiptomi ällampolgär, nem hajlando tölem elvälni, mert akkor elveszik a tartozkodäsi engedelyet.

Amikor felhozom neki a temät, fenyeget, hogy megöl, megver stb... Mit lehet ilyen esetben tenni? Egy mäsik ferfitol varok gyereket, akivel mär egy eve együtt elek.



2013. jún. 17. 11:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Beadod a válást és kész. Ha fenyeget, feljelented
2013. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Tudomásom szerint a legújabb törvények szerint (nem tudom valójában élnek e már, vagy csak tervezetek), ha tudod igazolni, hogy külön éltek nem kell válás, hogy az igazi apuka nevére anyakönyvezzék a gyereket. Válni viszont nem nagyon hiszem, hogy el fogsz tudni.
2013. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%
Mindenképpen jelentsd fel a férjedet, de az sem árt ha legközelebb amikor ilyenre vetemedik rögzíted a fenyegetést. Természetesen add be a válópert.
2013. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%
tudomásom szerint házasságban a férj nevére kerül a gyerek első körben ... akkor van macerás helyzet, ha még ezt is bevállalja - mármint, hogy az övé a gyerek - és magától nem hajlandó lemondani róla, mert akkor hosszas bírósági bizonyítási procedúra lesz
2013. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Én amit utoljára hallottam,az még úgy szólt,hogy ha a nő házas,de közben mástól születik gyereke,a gyermek automatikusan a férj nevére kerül.Miután a baba megszületett a férj lemondhat róla,és utána apaságit kell tenni a vér szerinti apának,és csak így kerülhet a nevére.nem tudom azóta van e változás a törvényben.
2013. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne tudna elválni? Beadja a papírokat, az lényegtelen, hogy a másik nem akar elválni.


A fenyegetéseket viszont tényleg vedd fel, lehet, feljelentés sem ártana.

2013. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Tudod az a sz@r az egészben, hogy hivatalosan az egyiptomi a férjed és az ő nevére kerül a gyerek majd!

Te meg házasságtörőnek számítasz odakint (is).


De te ennek tudatában intézted el neki a tartózkodási engedélyt, és ezeknek a tudtával feküdtél le másokkal is.


Most fordult a kocka, mert nem az egyiptomi a szfinx,

hanem majd te szfinx ki..."ha megöl" azért mert a házasságotok alatt apává tetted úgy, hogy ott sem volt!!

2013. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
A gyerek nem kell, hogy az ő nevére kerüljön. Add be a válópert, és ha nem a körzetedhez tartozó kórházban szülsz,akkor ahhoz, hogy a férjed nevén legyen a gyerek, kell egy házassági anyakönyvi kivonat. De ha nem azt nem viszel, hanem a biológiai apától egy nyilatkozatot, hogy a gyerek az övé, akkor az ő nevére kerül. Én legalábbis így tudom, mivel a válás már folyamatban (beadtad válópert) elvileg nem is lehet semmilyen jogi probléma belőle.
2013. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Kellett neked Arab férfi. Edd meg amit föztél.
2013. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
vállj el, jelentsd fel hogy életveszélyesen megfenyegetet. ő neki visszavonják az engedélyét és kitoloncolják, te meg nyugodtan élhetsz
2013. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!