Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti mit tennétek?...

Anyukák ti mit tennétek? (Játszóteres sztori)

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiammal az utóbbi időben kezdtünk el játszótérre járni. Van még egy-két korabeli gyerek, akikkel a homokozóban szoktak ücsörögni, cserélgetni a formákat, meg hasonlók. Viszont az utóbbi pár alkalommal megjelent 3 gyerek, olyan 4-5 év körüliek és nekik abból áll a játék, hogy a játszótéri csapból vödörszám hordják a vizet a homokozóba, teljesen mocsárrá változtatják az egészet. Nem vagyok tisztaság mániás, nem zavar, ha a gyerek vagy a ruhája piszkos lesz, de azért nem szeretném, ha az egész gyerek tetőtől talpig sár lenne, mint az említett három gyerek. Amikor megkezdődik a sarazás, inkább el is viszem a fiamat, és a többi anyuka is, akinek kisebb gyereke van. Ti szólnátok a gyerekek szüleinek/kísérőinek? (általában egy apukával és egy nagypapával szoktak jönni, akik az egyik padon beszélgetnek) Vagy a játszótér mindenkié, és ezért mindenki azt csinál amit akar?

2013. jún. 25. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom nem szólnék, gyerekemnek kárt nem okoznak így nincs jogom hozzá.
2013. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék
2013. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék, még akkor sem ha bosszantana, nem csinálnak rosszat csak játszanak...
2013. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor jól gondoltam, hogy nem nagyon van jogom szólni, csak kicsit zavar, hogy a kisfiam és a hasonló korú gyerekek így kiszorulnak a homokozóból.
2013. jún. 25. 13:25
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért lehet, hogy megkérném a kísérőket, hogy szóljanak a gyerekeknek, hogy csak a homokozó egyik felében sarazzanak, a másikat hagyják meg a kicsiknek játszani. Mindezt persze szépen, kedvesen. Ebben szerintem semmi rossz nincs.
2013. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%

Én ezt sosem értettem, hogy ilyen pici gyereket miért kell a homokozóba ültetni,meg egyáltalán odavinni a játszóra és erőltetni a nem neki való játékokat.

Szerinted a 4-5 éves gyerekeknek hova kellene menni? a kocsmába? még jó, hogy nem szólsz...már ne haragudj.

Lesz még a te gyereked is 4-5 éves, hidd el ők teljesen máshogy játszanak, és elsősorban ennek a korosztálynak készültek a játszóterek, nem az egy éves babáknak, akik még járni is alig tudnak.

2013. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
A homokozó mindenkié,kedves utolsó,én is vittem egy évesen a játszótérre,már miért is ne lehetne?Most 2 éves a lányom,ő is szokott sarazni,imádja!de mondjuk nálunk mindig egy kis részen saraznak,erre meg lehet szépen kérni őket is,hogy másnak is jusson hely,hisz a homokozó MINDENKIÉ!akár 1 éves,akár 4!
2013. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagy butaság volt utolsó. Egy 14 hónapos már nagyon is élvezi a homokozást. Nehogy már ki legyenek tiltva a játszótérről. Szerinted ők üljenek egész nap a lakásban? Szerintem megférhet egymás mellett a 4-5 éves és a kisebb gyerek is, csak egy kis intelligencia kell hozzá a szülők részéről. 5. vagyok
2013. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os. Azért az nem igaz, hogy 14-15 hónapos gyereknek nem való a játszótér. A kisfiam már tud járni, ismerkedik a gyerekekkel, a játékokkal, a természettel és neki is kell a friss levegő. A játszóréten nyugodtan letehetem, mert nem kell cigicsikktől meg hasonlóktól félteni. Egy szóval sem mondtam, hogy az a 3 gyerek ne legyen a játszótéren, csak annyit szerettem volna, hogy úgy játszanak, hogy ezzel a többi gyereket ne akadályozzák meg abban, hogy ők is homokozóban lehessenek anélkül, hogy nyakig sárosak legyenek.
2013. jún. 25. 14:06
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocsánat, természetesen a 6. válaszolóra gondoltam.
2013. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!