Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan tegyem magam túl rajta? :s

Hogyan tegyem magam túl rajta? :s

Figyelt kérdés
Történt velem még fél éve kb. egy nagyon nagyon ciki dolog..és az osztálytársaim még mindig emlékeznek rá..És annyira ciki..hogyan lépjek túl rajta? Még mindig azzal cikiznek..Ti hogyan szoktatok ezen túllépni?

2013. febr. 26. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi történt ? úgy egyszerübb lenne segíteni + hány éves vagy ?
2013. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13 éves lány. még nyár volt suli eleje. ujjatlanban voltam,és az egész osztály látta,hogy szőrös a hónaljam :ss. Úgy próbáltam ülni,hogy ne látszódjon,de meglátták..
2013. febr. 26. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

nem akarlak oltogatni , de nem veszek fel ujjatlant , ha szőrős a hónaljam . ez egy tény , manapság amikor már a srácok is borotválják a hónaljukat , akkor egy lányt nagyon ki tudnak nézni egy társaságból emiatt . szerintem szőrteleníts és nemsoká amikor már kijön a jóidő menj ujjtalanba suliba és ha be szólogatnak akkor emeld fel a karod és kezd el nézegetni a hónaljad , nem tudom miről beszéltek én nem láttok itt szőrt. vagy valami más poénosabb beszólást is elejthetsz.

nem tudok mást tanácsolni sajnos . :( engem is piszkáltak ilyen koromba (más miatt) . egy srác dalocskájábál ( ami ő költöt )egy jó nagy adag félreértés miatt engem is bele kezdtek énekelni a dalba , és ez 4 évig hallgathattam . a suli váltás oldotta csak meg a gondot ( gimibe mentem).

2013. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

mért nem borotváltad le a hónaljad, ha ujjatlanba akartál menni?

ha nem volt időd megborotválkozni, akkor mért ujjatlanba mentél?

2013. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha erről beszélnek, hagyd figyelmen kívül, vagy nevess te is velük. Vagy ha van valami ciki sztorid arról, aki ezzel piszkál, akkor bedobhatod azt. De ne sértően, mert abból csak még nagyobb oltogatás lesz, csak úgy poénkodva, csipkelődve. És borotváld, vagy gyantázd le a hónaljad.
2013. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
már le van..de még mindig piszkálnak..és azért nem volt leborotválva,mert a borotvám eltűnt,és reggel még akkora mázlim volt ,hogy elfelejtettem pulcsit vinni
2013. febr. 26. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

máskor légy figyelmesebb, ha lusta vagyok szőrteleníteni akkor este átgondolom,hogy miben menjek másnap :) és nem történik ilyen :)


amúgy ne törődj velük, ha beszólnak :)

2013. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
szerintem meg ne törődj velük, legyél egyéniség. igen, nem volt leborotválva, és? ez a megfelelési kényszer majd elkísér mindenhová.
2013. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a mellem buggyant ki a fél tanári kar előtt.:) ma már röhögök rajta. Nekem bevált az a módszer, hogy többször egymás után felidézem az egész jelenetet magam előtt, amikor nyugi van és tudok koncentrálni. igyekszem minél pontosabban visszaemlékezni, visszajátszom az egész eseményt. Eleinte nagyon rossz érzésem van, érzem, ahogy grimaszolok, megváltozik a légzésem, stb. Addig ismételgetem, amíg közömbössé válik az egész. Ez nagy koncentrációt és kitartást igényel, de ha végigcsinálod számodra segíteni fog, aztán, ha a többiek savaznak, már csak megvonod a vállad az egészre.

de komolyan, ez legyen a legorbitálisabb látvány az életükben.:)

2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket figyelmen kívül.Engem 3 hónapig piszkáltak, mert fingtam egyet véletlen.Átköltötték a "Hej Dunáról fúj a szél." kezdetű dalt és folyton azt énekelték.Beletelt egy kis időbe hogy ne idegesítsem fel magam rajta.A végén rájöttem hogy ez tulajdonképpen tök vicces és velük együtt nevettem.Ezt kéne tenned neked is.
2013. febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!