Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még csak 7 hetes a gyerekem,...

Még csak 7 hetes a gyerekem, de már belefáradtam. Mivel töltődhetnék fel?

Figyelt kérdés

az első 5 hét masszív ordítással telt, mert hasfájós a kicsi. Emiatt nem volt se nappalunk,se éjszakánk. Mostmár olyan sokat nem sír, de ha meghallom gyomoridegem lesz. Sokkal rosszabbul viselem, mint az elején.

Ráadásul mindenki szerint szar anya vagyok, mert az én gyerekem állandóan bőg. Megszólnak miatta az utcán is. Segítségem nincs, aki jöhetne attól is csak annyit kapok, hogy rosszul csinálom. Elkezdtem a magnéziumot szedni, de szerintem ez kevés.


2013. jún. 25. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

igen az utcai beszólások nagyon le tudják lombozni az embert de nem tudom honnan veszik a bátorságot hogy tanácsot adjanak


jó lenne ha lenne valami fix időpont a héten egy két óra amit a baba nélkül tudnál tölteni


és az arra való készülés már napokkal előtte feltölthet ahogy tervezgeted hogy mit fogsz majd egyedül csinálni


amúgy meg az első három hónap az eléggé durva és kikerülhetetlen :)

kitartást neked

2013. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan jó anya vagy!:-) Ne foglalkozz a sok negatív emberrel az utcán! Szoptatsz? Ha igen, nagyon oda kell figyelni, hogy mit eszel, mert ezek szerint érzékeny a pocija.

Én a 2. babámat várom. Az elsővel nagyon kemény volt, mert egész éjjel fent volt. Kb. 2,5-3 hónap után megoldódott. Kívánom, hogy hamar megtaláld Te is az örömödet az anyaságban. Addig is kitartást!:-)

2013. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
merre laktok?
2013. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyvárosban lakunk. Itt igazából senki nem foglalkozik a másikkal. Felszinesek a kapcsolatok.
2013. jún. 25. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyváros.ez mit takar?

lehet hogy egy helyen lakunk azért kérdem.

megértelek mindenben azért kérdem

2013. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos mielott gyereket vàllalsz erre is gondolni kell hogy az elso hàrom honap nem mindig olyan egyszeru,de hidd el belejossz majd ès nem hiszem hogy rossz anya lennèl probàld ki hogy mikor nagyon fàj a hasa akkor teszel neki valami meleget a hasàra ès maszirozgatod neki vagy probàlod egy kicsit tornàztatni a làbaival hogy ràved a pukizàsra hidd el jobb lesz majd neki is ès nem fog ennyit sirni.
2013. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!