Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon borzasztó anya vagyok?...

Nagyon borzasztó anya vagyok? Vagy csak belefáradtam a dolgokba?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a fiam novemberben.Tündéri,aranyos,értelmes,csak még nem beszél.És emiatt egész állónap csak azt hallom,anya,anya.Mert olyan nagyon el akarja mondani a dolgokat,de nem megy neki.Néha olyan jó lenne kikapcsolni a gyereket.Másrészt meg belesajdul a szívem,hogy hamarosan megy bölcsibe,én meg valószínűleg dolgozni.És alig lesz idő,amit együtt tölthetünk.És csak tépelődöm,eszem magam,hogy mi lenne a jó neki is és nekem is.Reggel nem lennék itthon,mikor ébred,meg megy a bölcsibe,este 3/4 6 lenne,mire hazaérnék.És nem tudom,hogyan viselné ezt az egészet.
2012. febr. 16. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a munka kezdés miatt vagy stresszes, s ez okozza, hogy nincs türelmed.... egyébként unokaöcsim 2 és fél éves, 2 évesen még java részt csak mutogatott, nem akart beszélni, na most már be nem áll a szája, de most is sokszor van, hogy ha valamit nem értünk meg, akkor addig ismételi még rá nem jövünk, akár fél délutánon keresztül :)
2012. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lesz megszokni hogy nem vagy vele, de ha nincs más megoldás akkor el kell fogadni. Biztos hogy ezért vagy stresszes. Én is így voltam.
2012. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából szeptemberben úgyis menne az oviba.csak nem tudom,hogyan fogja viselni,hogy külön leszünk.és egyszerűen csak elbőgöm magam,mert sajnálom szegényt.de amúgy meg halálra unja magát itthon.
2012. febr. 16. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém is halálra unja magát itthon, bár ő már 3 éves, kistesó miatt csak szeptemberben megy oviban. de én is stresszelek, hogy hogy lesz ez az egész, olyan régóta vagyunk már együtt egész nap, minden nap....gondolom az ilyen nagy változások megviselik az embert. ez természetes.
2012. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna mindezt, azzal a különbséggel, hogy az én fiam 3 éves.

Engem is szörnyen megvisel az ovikezdés, a munkába állás gondolata + az eltöltött 3 év már lestrapált rendesen, teljesen elszigetelődtem, stb, stb., stb.

Én sem látom jó megoldásnak, hogy a régi helyre visszamenjek, mert azt csak úgy tudnám megoldani, hogy 1/2 6-ra járok a gyerekért az oviba, az pedig túl késő. És ezek a gondok, problémák, feloldhatatlannak tűnő dolgok teljesen fel tudnak őrölni. :(

2012. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el neki is jó lesz a közösség.Nekem 2 éves műlt decemberbe a legkisebb s ő is idén dec-ben megy oviba.

Mondjuk nekem annyiból könnyebb,hogy ő a negyedik gyerekem s másik három más iskolás.A legnagyobb most 8.osztályos.

2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!