Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hova menjek?...

Mit csináljak? Hova menjek? Másik nődokihoz, vagy már sebészhez? Már nagyon belefáradtam az egészbe.

Figyelt kérdés
januárban sürgösségi császárt kellett nállam csinálni,egy darabig semmi gond nemvolt a vágással,majd 5 hónap után a bal oldalon volt egy gümőm belül ami kezdett fájni és a vágás közepén begyulladt,majd kifakadt,úgy hogy szétszakadt a vágás.azonnal doki,ilyen kenőcs,olyan gyógyszer,öblitgsttük hiperollal itthon,a doki a korházba néha kis javulás és kész.konkrét választ nem kaptam hogy mitől van ez.legutólso gyógyszer+kenőcs hatni látszott mostanáig,mert megint megjelent az a bizonyos gümő és fáj is.ma már a kisfiam elmúlt 8 hónapos és még mindig nem gyógyult be a szakadás
2009. okt. 7. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj más orvoshoz.
2009. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebbe ne fáradj bele, menj másik orvoshoz. Csináltass uh-t, vagy valamilyen alaposabb vizsgálatot. Állj ott addig, amíg meg nem csinálják. Legyél kitartó, különben elhajtanak "majd rendbe jön anyuka" szöveggel.

Jobbulást neked!

2009. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azonnal keress másik orvost!!Nem hiszem,hogy kenőcs stb javítana.Alaposabb kivizsgálás kéne.Az én fiam is 8 hónapos és császárral született.Gyönyörű a vágásom.Remélem hamar rendbe jössz.
2009. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem biztos hogy a nőgyógyászhoz mennék! Mutasd meg egy sebésznek vagy egy plasztikai sebésznek, hogy mit lehetne vele csinálni? Biztos, hogy valami nem stimmel vele!
2009. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen keress fel egy sebészt,de nézesd meg a vércukorszintedet is,mert a diabeteszeseknél fordul elő gyakran ilyen.
2009. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!