Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok olyan családot...

Hol találok olyan családot akinek szüksége van bébiszitterre?

Figyelt kérdés
Több internetes oldalt is felkerestem már!Közvetitő írodák csak pénz lenyúlok tapasztalat! Játszótéren is probálkoztam! Tulajdonképpen mindennel!
2013. jún. 26. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért jók az irodák mert az biztonságot ad a szülőknek. Látatlanban mindenféle ajánlólevél nélkül nem nagyon fognak felfogadni baby sitternek. Szánd rá inkább a pénzt a közvetitő irodára , ők ki fognak közvetiteni mivel ezért vannak. Kicsit belegondolsz te sem biznád ugy egy idegenre a gyerekedet hogy azt sem tudod kicsoda, micsoda és ha nincs semmilyen végzettsége.
2013. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.gyermeksziget.hu
2013. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. szükségem lenne bébiszitterre! :)
2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nallunk pl. anno a kisfiam bolcsijebe volt ilyen hirdetes az uzenofalon es most a jelenlegi oviba is ki van teve. Igaz mi kulfoldon elunk nem tudom, hogy otthon megengedik-e a bolcsik/ovik, hogy kitedd. Ott sok kisgyerekes anyuka van akinek neha jol jon bebiszitter. A kisfiamra is vigyazott mar parszor.
2013. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó válszoló sajnos nekünk ezért fizetni kell de legtöbb ilyen helyen hogy ovi bölcsi játszó tér nem engedik kitenni ha meg oszlopokra meg buszmegállókba ragasztod ki akkor megbüntetnek
2013. jún. 26. 17:18
 6/11 A kérdező kommentje:
hármas válaszoló írj privit :-)
2013. jún. 26. 17:20
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintetek mennyire van szükség bébiszitterre?
2013. jún. 26. 17:23
 8/11 anonim válasza:
net
2013. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyermekorvosi rendelők, védőnők, ovi, bölcsi, játszóház, játékbolt, könyvesbolt, posta, írószerbolt. De a jó ajánlás nagyon fontos, és az leginkább szájhagyomány útján terjed. Sokan pedig nem állandóra, csak alkalmilag igényelnék, így nem könnyű.
2013. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor jól jönne. Viszont nem rendszeresen, csak egy-egy alkalomra. Nem tudom, hol tudnék megfelelő személyt találni :D. Aki ért is hozzá, a gyerekek is elfogadják, és meg is tudom fizetni.
2013. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!