Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt leszbikus anyukák?

Vannak itt leszbikus anyukák?

Figyelt kérdés
Mostanában sűrűn találkozom olyan lányokkal, akik egy-két-három kisgyerekkel jönnek rá, hogy nem tudnak/akarnak férfival élni. Ezeknek a nőknek legtöbbször teljesen kilátástalan a helyzetük, légüres térben találják magukat. Sokszor nem kapnak segítséget családtól barátoktól. Munkát persze nagyon nehezen találnak, ha igen, akkor nincs kire hagyni a gyerek(ek)et. Emiatt vagy kénytelenek együtt maradni a férjükkel, vagy lemondanak a gyerek(ek)ről. Ez elég szörnyű. Ráadásul ezek a gyerekek nagy valószínűséggel felnőttként utálni fogják a leszbikusokat. Az jutott eszembe, ha az ilyen szorult helyzetben levő nők összefognának, tudnának egymásnak segíteni, nemcsak lelkileg. Pl aki nem dolgozik, tud vigyázni a mások gyerekére is, aki dolgozik tudja ezt a szívességet viszonozni nem feltétlenül pénzzel, hanem mondjuk másik szívességgel. Mindenki tud adni valamit. :) Ezek nem új dolgok. Szerintem az emberek elszigetelődve sokkal kiszolgáltatottabbak, mintha összefognak. Van itt olyan anya, vagy bárki, aki támogatja ezt a ötletet? Aki igénybe venne egy ilyen lehetőséget? Aki tevőlegesen vagy ötletekkel segítene?

2013. jún. 26. 19:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%

Kérdem én :miért x gyerek után jön rá hogy neki nem pasi kell hanem nő?

Csak és kizárólag a gyerekkel cseszik ki. Ismerek ilyen, na hagy ne mondjam milyen "boldogok" a gyerekek. Van leszbikus ismerősöm, semmi bajom velük.

2013. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Nem ezen muli hogy talál-e munkát. Nincs nehezebb dolga mint a hetero gyermekét egyedül nevelő nőnek. Az sem biztos hogy a családja elfordul tőle és az sem hogy a gyereke utálni fogja a leszbikusokat. Ilyeneket nem lehet egyértelműen kijelenteni. Aze gymás gyerekére vigyázás sem függ a nemi hovatartozáshoz. A másik nem kell hirdetni senkinek semmi köze hozzá kikhet vonzódik a másik.
2013. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem áll szándékomban vitát nyitni. Örülnék, ha olyanok írnának, akik érintettek. Akinek kérdése van, vagy vitázna felteheti ugyanúgy a ahogy én feltettem ez. Ott szívesen válaszolok.
2013. jún. 26. 20:12
 4/29 anonim ***** válasza:
mi ebben a vita?
2013. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, mindössze arra szeretnék választ. Ennyi.
2013. jún. 26. 20:34
 6/29 anonim ***** válasza:
Nincsennek!
2013. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Én sosem értettem ezeket a nőket. Hogy volt képes annyi évig a férjével élni, sőt gyereket is szülni neki, ha nem is vonzódik a férfiakhoz?


Én nem nagyon hiszek ebben a dologban. Valószínűleg inkább biszexuális lehet és ilyen kifogással szeretne egy rossz házasságból lelépni.

Persze az is lehet, hogy Szabi saját magáról beszél és így próbál hasonló helyzetben lévő embereket találni... hisz 44 éves ha jól emlékszem.


Nincs ezzel semmi gond, csak nekem nem vagytok túl hitelesek.

2013. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem, hogy miért kell mindenfélét írogatni olyan témában, amiről gőzötök sincs, senki nem is kérdezett, és elvileg nem is érint, nem is érdekel titeket.

Meg azt, sem értem, hogy miért kell találgatni, hogy pl velem mi van. Egyesek nem tudom mitől érzik magukat olyan okosnak, és hivatottnak arra, hogy mások fölött ítélkezzenek. Egyébként, nem talált a tipped. Tudom, nehéz elképzelni, hogy valaki önzetlenül akar segíteni.

Sajnálni tudom csak azokat, akiknek nincs jobb szórakozásuk, mint másokat szapulni.

2013. jún. 26. 21:59
 9/29 A kérdező kommentje:
Esetleg a megszólítottak közül, ha valakit zavar a nyilvánosság, nyugodtan írjon privit.
2013. jún. 26. 22:01
 10/29 anonim válasza:
93%

Akkor elmondom neked, hogy én magam is leszbikus vagyok. Soha az életben nem lennék képes együtt élni egy férfival kapcsolatban, nem hogy még hozzá is menjek.


Aki képes volt erre és közben tisztában volt azzal, hogy ő nem is vonzódik a férfihoz, az saját magának okozta a gondot.

Ideje lenne megtanulni, hogy nem érdemes szenvedni, ha van jobb lehetőség.

2013. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!