Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Szerintem...

Erről mit gondoltok? Szerintem meghökkentő. O. o

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 29. 01:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát igen :(
2013. jún. 29. 07:08
 12/19 anonim válasza:
62%

Istenem,szegény gyerek... szrrá fogják csesztetni a suliban.

Erre talán nem gondolnak, a gyerek jövőjét nézve? Persze hogy nem, mert csak a saját érdeküket veszik előtérbe.

Majmok...

2013. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
De az a kisbába már 1-2 éves.
2013. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hetero pár, meleg gyerek? Meleg pár, hetero gyerek? Ez úgy eszetekbe sem jut? Az emberiség 7%-ka meleg, hetero pártól születtek. A fogantatás pillanatában dől el az identitás. Befolyásoló a minta amit lát, de valaki nem lesz csak azért meleg, mert két apja van. Ez egy olyan dolog, mait a mai napig vizsgálnak és egyértelmű, bizonyított leírás nincs róla, h kiből, erre meg arra a hatásra, ki lesz. Engem nem lehetne rávenni egy leszbikus kapcsolatra, ismerősöm (hetero pár gyereke) rá nem lehetne venni hetero kapcsolatra. Az, meg hogy nem volt eltávolítva a méhe magába hordozta az esélyét a várandósságnak, akárhogy is sikerült. Nem hinném, hogy annak a gyereknek sokkal rosszabb lenne, mint akármelyik családnál. Lehet, h jobban jár, hogy oda születik, mint esetleg egy olyan családba, ahol elhanyagolják, ütik, verik, éheztetik, molesztálják és egyéb dolgok.
2013. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Heteró: a melegek ne nevelhessenek gyereket!

Meleg: mért?

Heteró: mert csúfolni fogják.

Meleg: kik?

Heteró: hát mi!!!

2013. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na kösz, most már én sem tudom mit gondoljak..
2013. jún. 29. 17:14
 17/19 A kérdező kommentje:

Mindenesetre a témát lehet boncolgatni, szinte kimeríthetetlen :S


remélem a gyerek jól van (lelkileg is).. stb.

2013. jún. 29. 17:16
 18/19 MrPifta ***** válasza:

"Negatív hatással lesz a gyerekre"

Persze, mert ha magas emberek között élsz, akkor te is magas leszel. Így megy ez a melegekkel is.

2013. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én a melegeket nem utálom.. van több meleg ismerősöm, egyedül a gyerek szempontjából érdekelt! :)A felnőtt emberek el tudják maguknak dönteni hogyan, kivel élnek. Viszont a gyerekek nem.
2013. júl. 5. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!