Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Jobban szeretlek téged, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Jobban szeretlek téged, mint bárki más! " Mit gondoltok egy ilyen meghökkentő kijelentésről?

Figyelt kérdés

A teljes szöveg így szól:

"Jobban szeretlek téged mint bárki más, talán anyukádat kivéve" Lány mondja fiúnak. És tényleg. Ez nem túl egocentrikus? Érzseim és jelen ismereteim szerint ez a valóság. Vagy ez már az önhittség csúcs foka?


2013. febr. 9. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudhatja ez a lány, hogy más mennyire szereti a fiút... nem szerencsés ilyet mondani. Egy "nagyon szeretlek" is elég.
2013. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 panini ***** válasza:
ha szívből jött, akkor szerencsés az, akinek szól.ha nem.. azt hagyjuk is inkább
2013. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jobban szereti édesanyádat mint téged?
2013. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne egocentrikus?


Miért ne szerethetné tényleg ennyire?

2013. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

egocentriukus?.... inkább itt arról van szó, hogy tényleg úgy érzi annyira nagyon szereti, hogy szinte fáj, de nem tudja máshogy kifejezni magát.Ezt érezte találónak...

21L

2013. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vigyáznom kell, hogy egy lánynál ne essek hasonló túlzásokba, nehéz megállni, hogy ne essek túlzásokba. Szerintem ezt az a lány nem bírta megállni és ennek következménye ez a kijelentés.
2013. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Imádok laptopról írni, teljesen értelmetlen mondatokra is képes vagyok ilyenkor.:D
2013. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én megértem a lányt. tudja, hogy egy embert a világon az édesanyja tudja a legjobban szeretni.

a lány meg szerelemmel szereti. én is szerettem valakit, és tudom, hogy én szerettem a leginkább (kivéve az anyukáját :) ), mert én annak ellenére szerettem, hogy ismertem, és hogy mocsokul elbánt velem lelkileg. más már gyűlölte volna, de én még mindig imádtam.

ma már nem szeretem, de még mindog nem gyűlölöm, megbocsátottam neki. ha tudná, hogy mennyire szerettem, meglepődne

2013. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan
2013. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyanan gondolta örülj neki, ha nem akkor van baj.
2013. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!