Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak fiatal 18-23 éves...

Vannak fiatal 18-23 éves anyukák kismamák? Titeket is lenéznek leszolnak mert fiatalon letettek anyák vártok gyermeket?

Figyelt kérdés
Akár itt ezen az oldalon akár a való életben, hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket? Kérek mindenkit a legnagyobb tisztelettel hogy aki csak provokatív kötözködő válaszra képes az ne írjon. A kérdés fiatal anyukáknak kismamáknak szól, nem az azokat alázoknak lenézőknek. Köszönöm.
2013. jún. 29. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én 27 vagyok egyre növekvő hassal (kb 18-nak nézek ki egyébként), de úgy tudnak rám nézni az emberek az utcán, főleg a nők, mintha valami utolsó anyagyilkos lennék. Ez van, már nem foglalkozom vele.
2013. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Én 21 éves vagyok, most szültem 4 napja. Az utcán nagyon megnéznek, volt hogy be is szóltak, de nem érdekel, csak mosolygok rajta. Nem adom meg azt az örömöt nekik :D:D


Az ismerőseim is nagyot néztek, mikor összeházasodtunk 2 éve, kaptam onnan is negatívokat, mikor jött a baba már nem. Hát ez van.


Te is fiatal anyuka vagy/leszel? Te ezt hogy éled meg?

Kitartást :)

2013. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen valahogy úgy. Köszönöm szépen aranyos vagy. Probál az ember nem figyelni az ilyenekre, de sokszor nagyon nehéz.
2013. jún. 29. 17:28
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Eddig még senki nem szólt be nekem, bár ez még változhat..

Nektek eddig miket szóltak be?

20 éves 34 hkm

2013. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Jaj,nagyon sok bunkóval fogsz találkozni...

Először a nődoki szólt meg,hogy minek nekem ilyen fiatalon gyerek?- 16-nak nézett,pár hét híján 20 voltam.

De volt már,hogy "segélyre szültem" Jelentem,engem díjaznak érte (dolgoztam,gyedet kapok) Ezt pár hete kaptam meg,pedig akkor csak a két kicsivel voltam,a két nagyobb oviban. Lassan 27 leszek,de mindig van akinek nem tetszik a dolog! Vannak,akik csak megjegyzik,hogy milyen nehéz lehet ennyi gyerekkel,biztos sok baj van velük,ők nem vállalnának- miért kérte valaki?? De nem szólok semmit soha,had mondják amit akarnak,gondoljanak amit akarnak.

Folyamatosan kikerekedik az emberek szeme,mikor a kérdésre hogy mind az enyém e,mosolyogva és büszkén válaszolom,hogy igen :-) Nem értem miért olyan nagy szám ez,mikor nem én vagyok az egyetlen...de nem szólok semmit.

Szerencsére vannak normális emberek is! Többször kaptak dicséretet idősebb emberektől a gyerekek,hogy milyen szépen mennek,milyen ügyesek. Kb 1 hete pedig egy idősebb úr szólított meg,kérdezve hogy mind az enyém e,gratulált és hívő emberként megáldotta a gyermekeimet :-)

2013. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

23 évesek voltunk a férjemmel mikor megszületett a kislányunk.

4 év együtt járás és 4 év házasság után nehogy beszóljon már valaki miért lettünk fiatalon szülők,mert és kész.,ez az élet rendje,

és 26 évesen született meg 7 hónapja a kisfiúnk is.

na ennyi :)

2013. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
18 éves vagyok és 11+3hkm. A hozzám közellévők mind elfogadtak,hogy fiatalon lettem kismama. Azoknak az embereknek a vélemenyere meg nem vagyok kivancsi,akiknek semmi koze az eletemhez
2013. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Szia! 21 évesen szültem a fiam.Eleve mindig letagadhattam 4-5 évet a koromból az arcom miatt, a mai napig fiatalabbnak néznek bár már öregedtem,mert már nem 15-16nak,hanem 17-18 évesnek néznek 23 éves létemre.Kaptam sok szúrós nézést,jó pár beszólást, a legkedvesebb az volt,mikor egy öregasszony leordított,"15 éves gyereknek minek gyerek".Megjegyzések jöttek kedvesek is és gonoszak is,nem szabad velük foglalkozni,minden csoda 3 napig tart.Ha nagyon bántó,vagy gonosz szépen visszaszólok,mindig megvédem magam ha látom,hogy kötözködik direkt élvezi nem foglalkozom vele,de sosem mutatom ha rosszul esik,ráadásul idővel már nem is esik rosszul,mert nem érdekelnek olyan emberek akik számomra nem fontosak. 23L
2013. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A férjem nyakára meg a segélyre szülést én is megkaptam már. Nem is egyszer. Igazából már nem is érdekel. De eléggé szomorú hogy vannak még ilyen gonosz emberek akik azzal élik ki magukat hogy megszólnak másokat. Sok sikert és boldogságot nekünk fiatal anyukáknak akinek meg ez nem tetszik forduljon el.
2013. jún. 29. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Nahát,én a Páromat használom ki :-D (a "kedves apukája"- kedvesnek és apukának sem mondható- mondta mikor összebalhéztam vele)


Minden jót kívánok Neked Kérdező és Minden Válaszadónak!!


5.

2013. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!