Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az mennyire általános, hogy...

Az mennyire általános, hogy úgy szexel egy pár, hogy ott van közben a szobában a gyereke is (aki alszik, vagy csak azt hiszik, hogy alszik)?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyet? Elfogadható? Normális?
2013. jún. 30. 13:23
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barátom mesélte, hogy már nagyobbacska volt, egy szobában volt szüleivel, és látta, hogy elégíti ki orálisan az apja az anyját...
2013. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem rengetegen vannak.


Akiknek csak 1 szobás lakásuk van, vagy ahol a gyerekek együtt alsznaka a szülökkel ott tuti elég gyakori.

2013. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
43%
+,5 és 4,5 évesek a lányaink, 1 éve tudtunk 2 szobás lakást bérelni, addig mindig a mi szobánkban aludtak.Szerinted, hol kellett volna szeretkeznünk?!
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem normalis es nem elfogadható. Először megteremtsék a körülményeket, aztán vállalok gyereket. Ha valami miatt megis ra kényszerülnek az egy szobás létre, akkor a nemi életet arra az időszakra kell időzített, amikor a gyerek nincs otthon.
2013. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
57%
Általánosnak lehet, hogy általános, de attól még gáz.
2013. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
70%

Egy bizonyos korig elfogadható szerintem. Pl a 2 évesem mellett nem mernék, bár elég mélyen alszik. Viszont ha mégis meglátna minket, akkor az nyomot hagyna benne.

A 2 hónaposom mellett viszont simán. Különben sem lát ki a kiságyból. Na meg ha ébren van, azt hangos sírással jelzi!

2013. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
43%
nem normális,eszembe nem jutna.
2013. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
80%
Két hónapig egy szobában laktunk az akkor 2 és 4 éves gyerekeinkkel. (Építkeztünk). A fürdőszobában szexeltünk addig. Gyerekek mellett nekem nem menne.
2013. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudnám magam elengedni. 1 szobás lakásban is meg lehet oldani leválasztott hellyel, vagy a fürdőben, konyhában, akárhol, de nagyon gáznak tartom, ha valaki a gyereke mellett csinálja. Unokatesóm mellett is csinálták az anyjáék és bizony hagyott benne nyomokat.
2013. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
36%
közel féléves a gyerekünk, és amikor alszik, akkor vagyunk együtt.. elfogadható v nem, nekünk ez a normális! Majd ha megtehetjük, h külön leszünk, akkor úgy lesz! Nem értem mi ezzel a baj.. amikor felébred közben -volt már rá példa-, abbahagyjuk. Ennyi.
2013. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!