Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti együtt alszotok egy szobába...

Ti együtt alszotok egy szobában az újszülött babátokkal?

Figyelt kérdés
Nemsokára átalakitjuk a kisszobánkat gyerekszobává, és arra lennék kiváncsi hogy közületek valaki hagyta magára mondjuk éjszakára egyedül a babáját, vagy minden esetben jobb ha az anya ( szülők) közvetlen közelében van? Vennénk babafigyelőt is.
2013. ápr. 29. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hétig volt mózesben mellettem a baba, amíg a császár után olyan gyenge voltam, hogy nem tudtam éjjel felugrálni.

Utána átkerült saját szobába, saját ágyba, és mindenki jobban, pihentetőbben aludt.

Sírni sose hagytam, addig etettem éjjel is, amíg igényelte.

2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem aludtunk egy szobában, a fiamnak van saját szobája (természetesen légzésfigyelővel, bébiőrrel) abban alszik attól a naptól kezdve, hogy hazahoztuk. Egyébként úgyis a baba határozza ezt meg, van amelyik igényli az együtt alvást, van amelyik nem. Szerencsére a fiunk nem igényelte soha, így mindenkinek van magánszférája is. Nekünk így tökéletes.
2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig egy szobában volt velünk,azóta külön van és sokkal jobb külön.
2013. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
amíg nem alussza át az éjszakát, velünk lesz egy szobában. Ha nagyon sír, max kiviszem a nappaliba és ott altatom el, hogy a párom tudjon aludni. De sokkal jobb, ha éjjel nem kell kikelni az ágyból és átmenni a másik szobába, hanem csak felülsz és kész
2013. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Velünk alszik egyszobába a kislányom újszülöt kora ota .
2013. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
velünk alszik egy szobában születése óta. Mondjuk eleinte nem is tudtuk volna hova tenni az egy szobás albiban. Azóta elköltöztünk már több mint fél éve, de még mindig velünk alszik.
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegnapelott koltoztettem àt a gyerekszobàba, 13 hànapos 2 hete vègigalussza az èjszakàt.
2013. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Születésétől együtt alszunk! Először a császár miatt, utána hasfájós volt, most csak úgy éjféltől fél óránként ébred és csak cicin alszik vissza. 3 napig próbálgattam a sétálgatást, ringatást és mindig felkelni hozzá. Még annyi erőm se volt,mint most. Azt hiszem amíg át nem alussza az éjszakát addig ez is lesz. Így valamennyivel én is többet alszom. Amúgy van légzésfigyelő,nappal használom, meg esti ébredésig.


Szerintem ezzel semmi gond,az anyukának is könnyebb és a baba igénye is ki van elégítve! Ez a legfontosabb!

2013. ápr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt, mi úgy tervezzük hogy külön szobában lesz viszont tervezek a gyerekszobába egy kanapét, hogy ha szükséges vele tudjak maradni kicsit és a szoptatáshoz egy fotelt is. Mi is szeretnénk megtartani a magánszféránkat.
2013. ápr. 30. 05:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én is így terveztem és az lett belőle ,hogy 2 hónapig külön szobában aludtunk a párommal így még messzebb kerültünk egymástól!
2013. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!