Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyáron, hány fok van nálatok...

Nyáron, hány fok van nálatok a szobában, ahol a baba alszik? Miben alszik a babátok? Hogy tudtok kellemes hőmérsékletet elérni?

Figyelt kérdés
Nálunk reggelre már most 26 fok van, nagyon meleg, és még jó messze az igazi kánikula. Nem tudom hogyan érjünk el kellemesebb hőmérsékletet, nekünk felnőtteknek sem jó, nemhogy a babának.
2013. máj. 2. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
én azt csinálnám hogy reggel mikor felkeltek babát kiviszed a szobából és ablakokat ki. 10-15p szellőztetés reggel,ls már nincs olyan meleg. :)
2013. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is 26 fok. Ahogy írták, én is azt csinálom, reggel babát/gyerkőcöt ki a levegőre, vagy játszunk az udvaron, vagy elsétálunk a boltba, addig csinálok egy jó nagy kereszthuzatot, hazaérés után összes ablak becsukva, redőny lehúzva. Így aztán ki lehet bírni, viszont ha jön a keményebb nyár, ez sem fog segíteni. A légkondit sajnos nem birom.
2013. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!