Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy el vagyok keseredve, már...

Úgy el vagyok keseredve, már nem tudom, mit tegyek! Hogyan adjam be a gyógyszert a 3 éves gyerekemnek? Kézzel-lábbal tiltakozik, összeszorítja a fogát.

Figyelt kérdés

Reggel és este 4 ml gyógyszert (édes szirup) kell beadnom a gyereknek, sajnos valószínűleg évekig. Már két hónapja szedi, és eddig nem is volt gond, de pár napja már "zsarolással" sem tudjuk neki beadni. (ha beveszi, csokit kap utána)

Van valami bevált módszeretek, hogy normálisan, gyorsan bevegye? SOS!!!!



2013. júl. 1. 09:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Belekeverni nem tudod a kajájába?


Legutóbb én a jégkrémbe kevertem bele,az elvette a gyógyszer borzasztó izét...

2013. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, de az a baj, hogy nagyon pontosnak kell lenni a bevett mennyiségnek, és félek, hogy nem veszi be mindet.. :-(
2013. júl. 1. 09:26
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
törd össze porrá, és keverd a tejbegrízbe
2013. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy keverd bele őszibaracklébe, azt megissza.
2013. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
öszilébe kubusba belekevered nem mondod neki észre se veszi és benyakalja
2013. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az jött be ha nutellába kevertük. Sok sikert!:-)
2013. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Folyékony szirupról van szó, de szerintetek ha belekeverem bármibe, és tegyük fel, megissza az egészet, tuti, hogy belekerül a szervezetébe a pontosan 4 ml? Ez végtelenül fontos, még fél ml eltérés sem lehet, rendkívül komoly gyógyszerről van szó. :-(
2013. júl. 1. 10:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mesenézés közben, mikor nagyon koncentrál a mesére?
2013. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
siman benyakalja csak ne mond neki mert akkor meg csak azért se issza meg,. öszilé vagy sárgabaracklé max 1 dl be bele a szirup és ennyi
2013. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi eljátszottuk mintha én innék valamit vagy ennék hű de finom..erre jött hogy ő is akar belőle. Jó ötleteket írtak előttem is egy kanál nutellába vagy lekvárba?
2013. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!