Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit er a munkam, amig...

Mennyit er a munkam, amig itthon vagyok a ket gyerekkel?

Figyelt kérdés

Onzetlenul szeretem a ket kicsit, gondoskodok roluk, reggel 6-tol este 11-ig talpon vagyok, es ejjel is kelek hozzajuk. Emellett vegzem a hazimunkat, falat festek, takaritom az udvart stb...

Amiota megszuletett a masodik babam 10 honapja, azt hallgatom a ferjemtol, hogy nem dolgozok. Talan a haz koruli munka nem munka? Igaz, nem fizetnek erte de ennyire lebecsulendo?


2013. júl. 1. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De munka, csak nem lehet számszerűsíteni.
2013. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen gyökér férjed van.

Megcsinálhatnád, hogy akár egyetlen napra rá hagyod a szokásos napi teendőket. Kiírod neki, hogy a gyerekek ellátásán kívül aznap még pluszban mit csináljon meg.

2013. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy otthon maradna-e a picikkel, míg te visszamész dolgozni.

Mennyi ideig maradsz velük otthon? Nem lehet, hogy anyagi problémák vannak?

2013. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

A Te férjed sem tisztelt téged, ahogy sajnos engem sem nagyon az enyém..mint kiderült.

Mikor még dolgoztam a lányunk születése előtt, többet kerestem, mint ő, az első 6 hónap, amíg tgyást kaptunk, meg maga volt a kánaán, mert még a fizetésnél is többet kaptam 50 ezerrel, mert az összese jutalom beleszámított, amit kaptam az utolsó évben. Gyed-ként is a maximumot kapom. Erre azt meri a fejemhez vágni, mikor kb fél éves volt a lányunk, hogy ő tart el engem, és hogy én nem dolgozok! Hát nem kis vitánk kerekedett belőle, de az a szomorú, hogy nem láttam rajta, hogy a vitánk ellenére megváltozott volna a véleménye. Ahogy kivettem azt gondolja, hogy tök egyszerű az otthonlét a gyerekekkel, szerinte egész nap csak tv-t nézek, vagy netezek, mert a főzés az hamar megvan, és sosincs rend, mert hát kb 10 másodperc alatt akkora kupit csinál a lányom, de ez is természetes...

Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy lehetnek ilyen korlátoltak és idióták egyesek :(

2013. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy dada, egy takarítónő, egy szakácsnő, egy anyagbeszerző, egy kertész és egy ápolónő bérét add össze, tégy hozzá egy kis éjszakai pótlékot meg rendelkezésre állási díjat is, mindez éves szabadság és pihenőnapok nélkül. Sőt panasz és zokszó nélkül... A nő munkájában soha nem annak van látszatja amit megcsinált, hanem annak amit nem. A férjed sem támogat, ha ilyen a hozzáállása, inkább a kedved veszi el. Pedig tudhatná, hogy két kisgyermekkel bajlódni nap mint nap, hát nem egy sétagalopp. Kitartás, előbb-utóbb belátja.
2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszerűen nem értem, hogy lehet egy férj ennyire tapló. Ráadásul úgy, hogy nem is most jöttetek össze, hanem már tartós kapcsolatotok van, házasságotok. Eddig minden oké volt, csak most mentek el neki otthonról? Vagy már korábban is ilyen görény volt?!
2013. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
89%

Sajnos az én párom is ilyen

szerintem soha nem fognak megváltozni :-(

pedig ha rájuk maradna minden .......

2013. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Anyagi gondjaink nincsennek. 10,5 eve vagyunk egyutt, oktoberben kezdte mondogatni, miutan megszuletett a masodik gyerek, elotte nem.

2013. júl. 1. 14:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott csak egy délelőttre őt a kicsikkel, amikor főzni is kell. Majd utána meglátja, hogy milyen jól is lehet gyerekek, házimunka mellett tv-ni.
2013. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek egy hétvégén, meglássuk utána mit mondd.
2013. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!