Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapja szültem, nem vagyok...

8 hónapja szültem, nem vagyok terhes, de mozgást érzek, mi ez?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, vérzés mindig van, igaz nem sok. 3 teszt is negatív lett, mégis úgy érzem mintha mozogna bennem valami. Lehet, hogy még mindig a belek rendeződnek vissza 8 hónap elteltével? Tényleg olyan, mint amikor a babám mocorgott, nagyon zavar! 2 hét múlvára kaptam időpontot.
2013. júl. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

2,5éve született a második kicsi, ha terhes lennék akkor világvallást alapítok, mégis akkora "rúgásokat" érzek, hogy csak na...

Mi ez nem tudom, vagy a belek mocorgása, vagy valamelyik ütőér, vagy nem tudom. Vicces.

Jah épp megvan normálisan, és már ma csak 3szor rúgkapált a hasam:)

2013. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A belek.

Én is szoktam érezni a beleimet, ahogy mozognak, egyébként bélmozgási zavarom van, bár ez szerintem semmit nem befolyásol, de szabályosan olyan, mint a magzatmozgás. De nem az, csak a belek.:)

2013. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erős vérzésnél előfordul, hogy úgy érzi az ember, hogy valami mocorog. 2 hét múlva úgyis kiderül.
2013. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zabmester ***** válasza:
Korábban már találkoztam ezzel a jelenséggel ezen az oldalon, akkor nyugodtam meg, hogy nem én őrültem meg, hanem mások is vannak így ezzel :) Ez ilyen "fantom-mozgás". Én még évekkel szülés után is volt, hogy éreztem ilyesmit :)
2013. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet a kicsi megszületése után kb. 3-4 hónapig. :)
2013. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még nem szültem és terhes sem vagyok, mégis tapasztalom néha...
2013. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!