Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebéd 1500. -/3 fő! Tudtok...

Ebéd 1500. -/3 fő! Tudtok mondani olyan recepteket amik kijönnek ennyiből?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 16:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én találtam egy ősrégi, újra nyomtatott szakácskönyvet.

Zsenka néni- Szegény asszony szakácskönyve

Le lehet tölteni netről. Kicsit régies, de annyi olcsó recept van benne, még ha nem is mindig ebből főz az ember lánya, legalább ötleteket meríthet. Ügyesen leírja, hogy a különböző húsokat hogyan lehet a leggazdaságosabban felhasználni, olcsó levesek, egytálételeket is ajánl. Mindig előhúzom, ha nincs ötletem és sokadika van.

2013. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az egy tök jó szakácskönyv! Én is használom hó végén... :)
2013. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindig ennyiből főzök. Bár mindig 2 napra és csirkemellből. 1kg elég 2 napra, nálunk 1100ft. Aztán mondjuk egy doboz tejszín 200ft, rizs mellé max 100ft. A tejszínt meg lehet bolondítani mondjuk újhagymával vagy bármilyen fűszerrel, na meg sűríteni. Így 1500 a kaja, de 2 napra, 3 főnek! Emellé lehet bármilyen levest csinálni és még a desszert is belefér.
2013. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!