Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletben vagytok. Válaltok...

Albérletben vagytok. Válaltok gyereket?

Figyelt kérdés
2009ben házasodtunk össze a férjemmel.2006óta vagyunk együtt,2008májusban költöztünk össze.Albérletbe.Nagy vágyunk egy saját családi ház.Jelenleg panelban vagyunk,és már 3szor költöztünk.Talán jövöre sikerül egy saját,TALÁN!Van egy gyönyörű kislányunk,aki vasárnap lesz 2éves.Nem volt kérdés,hogy ő kell nekünk,akartuk:)Tervezett baba volt.De szeretnénk még egyett,de ez a helyzet,hogy függünk valakitől,hogu bármikor menni kell ha úgy van.....Egy gyerekkel sem könnyü,de kettővel.Viszont a szivem mást mond!Miért ilyen nehéz!?

2013. júl. 4. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja,végül is a kérdésem hogy ti hogy vélekettek erről a dologról?
2013. júl. 4. 21:58
 2/14 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre, minden nap jön válasz.

Tehát naponta van ilyen kérdés.

Én nem válaszolok még egyszer

Én vállalok, jól keresünk.

28hkm

2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hátha jövőre sikerül a saját, akkor várnék addig. :) Amúgy ha ez lesz az egyetlen megoldás, mire oda jutunk, akkor igen, vállalnék albérletbe is babát. Előbb-utóbb biztosan lesz sajátunk a hangsúly nálunk a mikoron van.
2013. júl. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elégé kor függő így nekem. Ha még fiatal vagy akkor én most visszamennék dolgozni és megvárnám azt az egy évet amíg lesz saját ha csak egy év az semmi.
2013. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Sajnálom ha sokadik ilyen kérdések közé tartozik az enyém.Én most kérdeztem elösször.......Persze a mi életünk meg.....csak érdekelt ki hogy gondolkodik erről.Örülök a gyors válaszoknak.Én 25leszek az idén férjem 27.
2013. júl. 4. 22:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a saját lakás is hitelből lenne, akkor lehet a törlesztő részlet még több lenne mint az albérlet, tehát nem biztos, hogy akkor anyagilag beljebb vagytok, így sajnos ott is fennállhat a "menni kell" veszélye, szóval nem tudom (bocsi!).
2013. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha csak 25 vagy akkor én biztos, hogy megvárnám azt az egy évet.
2013. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Márcsak sikerülniekéne végre jövoree!És remélem ha már meglesz akkor a mienk is marad:)
2013. júl. 4. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik mi leszünk a kakukktojások... :)

24 hetes vagyok a második gyerekkel, az első 3,5 éves.

Albérletben lakunk, talán év vége felé belevágunk a vásárlásba, de mivel sajna hitel is lesz benne, így a saját kifejezés még messze lesz.

2013. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi nem albérletbe, hanem önkormányzati bérlakásba vállaltuk be az elsőt. Azóta már kétszer költöztünk: először egy tágasabb bérlakásba, majd a saját kertes házba. A második gyerek már ide született.

Szerintem mindegy, hová vállalod, ennél sokkal fontosabb, hogy elég legyen a fizetésed minden felmerülő költségre. Mi is bevállaltuk a hitelt a ház miatt, igaz, csak 8 év összesen, s nem svájci frank vagy euroalapú, de a mai világban minden hitel rizikó. Inkább a biztonságos albérlet, mint egy fizethetetlen hitel vagy a szülőkkel együtt élés (minden elismerésem azoknak, akik ezt bírják).

Én egy évet még várnék a helyedben, nem olyan sok idő az...

2013. júl. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!