Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti jártatok már így Libero...

Ti jártatok már így Libero pelenkával?

Figyelt kérdés

Bő fél éve Libero comfort fit-et, 6-ost használok a kisfiamnál. A napokban vettem a Rossmann-ban abból a festett mintájúból. Valami Libero Art Edition. Ilyen még nem volt itthon, gondoltam, csak a mintában van különbség, és nem is foglalkoztam vele. Viszont, azóta az éjszakákat nem bírja a pelenka, átázik- Ma reggel alaposabban szemügyre vettem. Hát az az a anyag, ami megduzzad a pisi hatására, teljesen szét van szakadozva, és volt olyan része a pelenkának, ahol csak a belső és külső anyag volt, közötte semmi.

Ez most mi? Gyári hiba? Vagy ez a festett mindig ilyen vacak volt?



#pelenka #Libero #hibás pelenka
2013. júl. 5. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Én 6 éve amikor szültem a kislányom , anyósomtól liberot kaptunk ajándékba ráadtam a gyerekre és a pisit nem bírta , és szét is szakadt ahogy te is írod.


Én utána átváltottam egy másik pelusra ami olcsóbb is volt , és képzeld márkátlan és jobb volt mint a libero .


31+5 hkm

2013. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sokan panaszkodtak a Liberora h nagyon nem vált be és átázott. Én ezért nem is vettem egyáltalán. :S De ez igaz azt hiszem a pampersnél a narancssárgára mondják h nem az igazi én abból inkább a zöldet vagy a premium care-t veszem az jött be. :)
2013. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a lányomnak általában ezt a fajtát vettük és soha nem volt vele semmi gond.Igaz már fél éve nem kell pelus,azóta változhatott.
2013. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak liberot veszek és még soha nem volt gond vele. Szerintem küldj egy darabot a cégnek, hogy mi a helyzet. Ilyenkor általában egy csomag pelenkát adnak!
2013. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom, véletlenül belenyúltam a hibás kupacba. Soha nem volt még vele gondom. Lehet, tényleg küldök a cégnek egyet.


Köszönöm

2013. júl. 5. 10:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én korábban nem használtam Liberot, de ebből a festett zacsisból vettem egyet, mert olcsó volt, hát szerintem még dobtam is ki belőle, annyira vacak volt. Lehet van benne valami, mármint hogy ez a limited edition más...
2013. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!