Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e itt esetleg olyan, aki...

Van-e itt esetleg olyan, aki nem tervezi, hogy megházasodjon, gyereke legyen, mert nem tartja jó ötletnek?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, az eddigi párkapcsolataim nem sikerültek jól, a családban folytonosak a pénzgondok... Szóval részemről azt hiszem, hogy érthető az állaspont.

2013. júl. 6. 16:45
 1/8 Kiki01 ***** válasza:
46%
Én sem terveztem sosem, mígnem a mostani párom nem szállt le rólam. Megadtam magam, de nem látom azóta sem sok értelmét annak hogy együtt vagyunk. Azóta nincs ám az hogy elmegyek a barátnőimmel valahova, vagy hogy azt főzök amit akarok, vagy hogy azt nézem a TV-ben amit én akarok, vagy akár hogy azt is veszek fel amit én akarok. Úgyhogy ha nem tervezed akkor ne is tedd soha!!!
2013. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 7. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen,sosem akartam gyereket.Házasság se érdekelt soha,pedig 10 éve van párom.Még 1 napot nem éltünk úgy együtt hogy ketten,és kezdem úgy látni,az nem is menne.Pedig megpróbálnám,de először albérlettel.

Én csak egyedül nem akarok élni,nekem 1 ember elég az életben,nem fontos a szerelem sem,ha van szeretet,tisztelet,biztonság.Ennyi.A gyerekeket meg utálom,akárcsak a legtöbb embert.Undorodom tőlük!

26L

2013. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem erdekelt a szerelem, csak miutan latom, hogy mennyi valas/szetmenes van, es azok milyen komol, evekig elhuzodo pereskedessel jarnak, hogy kinek mi jar, stb... hatalmas vesztesegek... kopkodesek... amik v 10 evig is eltartanak, a szerelem meg max 6 honap volt az egeszbol. es altalaban mindig szetmenes a vege... ahol meg nem, ott valaki tűr... nekem az meg nem megy a vegtelensegig. Amugy fura, hogy eddig lanyok irtak, azt hittem ok inkabb csalad meg gyerekpartiak...
2013. júl. 7. 17:08
 5/8 Kiki01 ***** válasza:
Na, ezt egyszer még anno a Gyerekszáj-ban egy 6 éves kislány fogalmazta meg a legjobban, mikor a Fridi (bocs, ha rosszul emlékszem, lehet h nem ő volt) megkérdezte h jó-e a házasság. Na, akkor a kiscsaj megszólalt, hogy Apának igen, de Anyának nem annyira. Gondolom a tipikus életképből vette az ötletet, mikor apuka meccset néz, míg anyuka kidolgozza a belét a konyhában, takarít, mos, gyereket nevel, és még sört is kell felszolgálni az uraságnak.
2013. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, az való igaz, hogy az egész helyzetben a férfi több szabadságot tud megengedni magának. Vagy ha nem volt szerencséje, egy házisárkányt vett el, aki nap mint nap kasztrálja. Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy tudok mondani olyan házaspárt, ahol tényleg rendben vannak a dolgok. Biztos van, csak nem jut túl sok az eszembe. Amúgy fura, mert elég szerelem, család, gyerekpárti voltam. De az amióta betöltöttem a 20-at (21 vk), teljesen megváltozott a nézőpontom is meg a látásmódom is, meg szerintem minden.
2013. júl. 7. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:

A 26 éves vagyok,engem is érdekelt régen a szerelem,de már azért nem, amiket te is írsz.Vannak ettől tartósabb,komolyabb érzelmek is a másik iránt.Nagyon ritkán előfordul hogy szerelmes vagyok más ismere

tlenbe,de mindig legyőzöm ezt az érzést magamban,lehet ez csak vmiféle kíváncsiság,milyen lehet mással,ha meg megszerezném megunnám.DE nem érdekelnek ezek az értelmetlen,összekuszáló,hátráltató érzelmek.

Ja a sok szabadidő férfiaknál,nőnnél a szétdolgozzák magukat is megvan,ahol van gyerek,nálam nem lesz,nem gondoskodnék soha másról.Kivéve pár embert.

2013. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is mostanában gondolkodok, h sok esetben hátráltató és kuszáló tud lenni.
2013. júl. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!