Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tíria névről?

Mi a véleményetek a Tíria névről?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Idétlen,nem bélyegezném meg vele a gyerekemet.

Amúgy milyen nemű a név???Lány??

2009. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyből az egyiptomiak jutnak eszembe, nekem tetszik, szép név. Ja és a stríriai metélt is beugrik :)
2009. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Erröl nem gyerek jut eszembe, hanem valami tisztitószer...
2009. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a stíriai metélt jutott eszembe.mint 2.-nak:) Amúgy nekem nem nagyon tetszik.
2009. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végre valaki megkérdezt.Senki nem adja ezt a nevet,pedig szerintem szép,csak ritka.Amúgy lánynév.Tiri...olyan aranyos.Nekem mindig valami királylány jut eszembe.
2009. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Tícia picivel jobban hangzik.

Szerintem nem való egy magyar kislánynak. Külföldön még esetleg, de itthon nem tetszene.

2009. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Nagyon szépen köszönöm az őszinte válaszokat!

Női név :) Szerintem gyönyörű név, ezért is választottuk ezt a nevet, mert szerintünk nagyon gyönyörű név:) Csak elég ritka és kíváncsi voltam, hogy tetszik az embereknek, de majd megszokják ezt a nevet:) Látom vegyesek a válaszok, van akinek tetszik és van akinek nem, mint a többi neveknél is:)) Köszönöm szépen még1szer a válaszokat!!

Sziasztok :)

2009. okt. 18. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!