Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes most téli gyerek...

Érdemes most téli gyerek overált 1Ft-ra feltenni a vaterára?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsi (baba) méret akkor nem nagyon, mert nem tudni előre mekkorát nő a baba, ilyenkor még nagyon gyorsan nőnek. Ha már nagyobb, akkor már kiszámíthatóbb, de szerintem még nem nagyon néznek ilyesmit.. nem biztos hogy jó áron elmegy. Én amúgy szoktam előre vásárolni.
2013. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy várok még vele, mert amúgy horribilis áron szoktak elmenni
2013. júl. 9. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora overal meg milyen?
2013. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem,nagyon olcsón menne el.
2013. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most szerintem sem érdemes feltenni. Nem sokan keresnek most téli overált. Ha nagyobb a kereslet rá, az árat is feljebb lehet tornázni.
2013. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
het hogy furcsa,de én két napja vettem overált avaterán és sajnálom hogy nincs fönn több.Mert kisfiú pl alig van.És szerintem most is felteheted anyniért amennyiért szeretnéd eladni.Többet gondolom úgysem kérsz érte mint amennyit ér!
2013. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!