Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, holnap ki mit főz-kin...

Anyukák, holnap ki mit főz-kinél mi lesz a menü? Úgy szeretnék főzni, hogy a 8 hónaposom is tudjon belőle enni ötleteket is szívesen fogadok? : )

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Rakott karfiol lesz holnap, vagy borsófőzelék husival.
2013. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Látom más nem főz rajtunk kívűl..:D

Nálunk ma bolognaival töltött cukkini volt az ebéd.:)

2013. júl. 9. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ma kelkáposzta főzelék és mákos tészta is volt. A holnapot még nem tudom :/
2013. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na már 3-man főzünk haladás..:D :D
2013. júl. 9. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ma tökfőzelék volt, holnap kelkáposzta főzelék lesz, utána bolognai. De lehet, hogy holnap csinálom a bolognait és utána a főzeléket, hogy ne legyen két egymást követő nap főzelék, még ne tudom :D
2013. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tegnap+ma: pörkölt és tészta. A lányom nem szereti a pörit, így ő tejfölös-cukrosan ette a tésztát.

holnap: májgombócleves és a maradék pörit ledarálom, abból meg rakott zöldbab lesz, szintén két napig esszük szerintem

utána rántott patiszont tervezek, hétvégére vagy cukkinis fasírtot vagy rántott husit csinálok.

2013. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:)

fincsik

2013. júl. 9. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:

ja, és előzőleg volt zöldborsófőzi halrudacskával, előtte meggyelves és baconos-kukroicás carbonara tészta, sárgaborsófőzi sült virslivel, gulyásleves és palacsinta, pizza, húsleves és rizibizi rántott zöldségekkel, karfiolleves és meggyespite...

nagy hirtelen ennyire emlékszem :)

hetekre előre meg szoktam tervezni mindent, de most sok minden közbeszólt, én is pár napra előre gondolkoztam az elmúlt időszakban és rájöttem, mennyivel jobb ha előre tervezek. Amint rendeződnek az egyéb dolgaim, megint úgy fogom csinálni.

2013. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szombat: töltött káposzta

Vasárnap: húsleves, rántott csirke, rántott karfiol, petrezselymes krumpli

Hétfő: húsleves, maradék rántott csirke, maradék töltött káposzta

Ma: tejfölös krumplileves, túrós tészta

Holnap: maradék leves, lecsós szelet, tarhonya

Aztán fogalmam sincs...válogathatok a mit együnk? kérdésre:

- fincsit (fiam)

- mindegy (férjem)

- én bármit megeszek (apósom)

Valamelyik biztos finom lesz...

2013. júl. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap zöldbableves volt nálunk.

Holnap paradicsomos húsgombóc lesz.

Holnap után még nem tudom, de tervezek a hétre sajtos-sonkás tésztát, krumplifőzeléket fasírttal, töltöttkáposztát (hétvégére), brassóit, csirkeragu levest.

Fiam 10 hónapos, ebből mindből enni fog, de már 8 hónaposan is kapott ilyeneket.

2013. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!