Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek az alábbi...

Nektek tetszenek az alábbi lánynevek, vagy nagyon szokatlanok?

Figyelt kérdés

Annamari, Bodza, Zorka, Liliána...így szeretném elnevezni majd a gyerekemeimet, csak tartok tőle, hogy sokan furának találnák őket, főleg együtt. (értsd: ha négy gyerekem lesz, külön-külön fogom nekik adni)

Köszi előre is!



2013. júl. 12. 21:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!! A Bodza és a Zorka kiesőben van, nagyon sokan szólták le akiket megkérdeztem. a másik kettő marad.

Még jöhetnek!:)

2013. júl. 13. 12:34
 12/21 anonim ***** válasza:

Most a saját gyerekednek választasz nevet vagy annak a sok idegennek,akiket nem is ismersz?????????????

Miért kellene tetszeni mindenkinek ugyanannak a névnek....Nem fogsz olyan nevetket ide leírni amire mindenki pozitívat ír.Nekem pl az Annamari nem tetszik,sosem tetszett.Viszont a többi szép.A Zorka a legjobb.

2013. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
de engem zavar, ha sok embernek nem tetszik a gyerekem neve. Köszi szépen.:))
2013. júl. 13. 21:47
 14/21 anonim ***** válasza:
Bodza és Zorka tetszik, a másik kettő nem.
2013. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Liliána a kislányom, de a többi is tetszik. Hány éves vagy, mert kb. 10 éve nekem is több lány név tetszett, ezek mára tucatnevek lettek, akkor még nem voltak azok, így amikor terhes lettem már szóba sem ekrültek azok a nevek :)
2013. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálsz, ha fiaid lesznek?

És ha a férjednek nem tetszik?

Annyira felesleges előre neveken gondolkodni, majd ha aktuális lesz...

2013. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem a Liliána tetszik leginkább,de a Zorka sem rossz . :)
2013. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Szerintem úgy nevezd el a kislányodat ahogyan te szeretnéd. :) A többiek véleménye mindig más; nincs olyan név ami mindenkinek tetszene.

Ráadásul ezeket nem gondolom túl szokatlan neveknek. Nővérem például két lányt szeretne, az egyiknek Gesztenye, a másiknak pedig Ariel lesz/lenne a neve. Na akkor ezek mennyire megszokottak? :D

Amúgy, nekem személy szerint a Zorka és a Liliána tetszik. Az Annamari azért nem, mert az Anna nevet szeretem, a Máriától viszont hidegrázást kapok. A bodzát, mint növényt/szörpöt pedig szintén nem szeretem, úgyhogy a név is valszeg ezért nem jön be.

2013. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
legyen Bori :D
2013. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ariel meg Gesztenye??? Jézusom....Legalább ne ütnének el ennyire egymástól...Legalább akkor lenne Gesztenye meg Málna vagy Bodza vagy Alma vagy Cseresznye is van már...Vagy akkor Ariel meg Liliána vagy Jázmin vagy Laura vagy Loretta vagy Eszmerálda...ez a halálom. Ennél csak az a rosszabb, ha két nevet kap a gyerek és az egyik mondjuk Márk a másik meg Béla...
2013. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!