Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap vettem rizstejet,...

Tegnap vettem rizstejet, szegény gyerekem utálja. A kókusz- és zabtej is ilyen szörnyű? Mit csináljak belőle, amiben nem érezni annyira "rizs-ízt"?

Figyelt kérdés
Azokat hol kapom meg? Tescóban nem találtam a rizs- és szójatej mellett.
2013. júl. 13. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tejfehérje érzékeny?


A kókusztej jobb, talán. A szójatejet is hamarabb iszom meg (szörnyű az is)

Szerencsére csak mindősítettem, nem kényszerből ittam...


Én a tescoban láttam múltkor, de a Sparban hamarabb talász

2013. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle tejberizst! :) Én vettem egyszer szójatejet, hónapokig állt a szekrényben, minden nap szemeztem vele, és képtelen voltam akár kibontani is. Amúgy szójakakaót ittam, és nem rossz!
2013. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kicsi mézet teszel bele teljesen jó, persze a babának nem biztos, hogy adnám. nekem semmi bajom az ízével, a babának csinálom, nem veszem, mert az túl édes, a házi természetesebb és töredéke az ára, barna rizsből csinálom, az jobb tápértékű.

a kókusztej nagyon finom, egyszer vettem dm-ben, azóta csinálom, az egész család issza. zabtejet még nem vettem, de csinálni szoktam, ízesítetlenül elég semmi íze van, de pld karobbal szoktuk, kakaóval is lehet.


pudinghoz fel lehet használni, ha nem tudsz vele mit kezdeni

2013. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kókusztej csak cukorral finom amúgy semleges az íze..(bio bolt) van az aldiba szójatej vaniliás 400ft az "finom"..és van mandulatej az is finom csak az 800ft.. amúgy a zabtej is szörnyű,nemcsak a rizstej...

csinálj gyümölcsrizst..

2013. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!