Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Unguentum H....

Melyik a jobb? Unguentum H. N. , vagy a Bioderma szappanmentes szappanja, ill. habzó gélje.

Figyelt kérdés
4 évesemnek kéne, akinek már elég sok terhelés éri a bőrét (homokozás, kutyák, lovak), ami nagyon kényes, száraz lett (allergiának tűnik, most járjuk a dokikat), szóval a babafürdető nem biztos, hogy elég. Vagy a Bioderma is csak ennyit tud, de több pénzért??
2013. júl. 14. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én lányom 15 hónapos, és már le kellett cserélnünk az Unguentumot, nem volt elég. Az ő bőre is száraz és érdes. Én is néztem a Bioderma habzó gélt, szerintem biztos jó, csak az is húzós. Mi most a Bioderma Atodermet használjuk, ez nagyon látványos javulást eredményezett kezdetben, de mivel marha drága ezért próbáltam spórolni a mennyiségekkel (a fürdővízbe raktam neki) de így nem volt elég. De tusfürdőként kenve a bőrére jó. Ez kifejezetten száraz bőrre van, csecsemőkortól használható, és azt ígéri növeli a bőr toleranciaküszöbét...már ha ilyen lehetséges :) Én jó az illata :)

[link]

2013. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!