Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is megváltozott az...

Nektek is megváltozott az arcotok terhesség/szülés után?

Figyelt kérdés
Szóval nem arra gondolok,hogy "eltortzult" szülés előtt,hanem hogy más lett-e utána. A formája,teltsége,berendezése.
2013. júl. 15. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Nemrég kellett bevinnem fotót a melóhelyemre és csak egy 8 évvel ezelőttit találtam, ami viszonylag normális. A főnököm mondta, hogy ugyanúgy nézek ki most is, mint akkor, pedig akkor még csak 25 éves voltam és azóta már 2 gyerekem is van :)

Minden más változott rajtam, de az arcom ezek szerint ugyanolyan maradt :)

2013. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vizes és kövér lettem terhesen (még tokára is híztam), aztán lement, majd szoptatásnál kicsi visszajött és a hormonok miatt is sötétebb lett a hajam, szemöldököm... na meg a kialvatlanság is rátett pár lapáttal...

De aztán mire újra versenysúlyomnál lettem, sokat voltam friss levegőn és rendesen tudtam aludni is, helyrebillentem. Most 3 év elteltével sokkal jobban hasonlítok a szülés előtti önmagamra arcilag is, mint akár 1-2 évvel ezelőtt.

2013. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, én mást látok most a tükörben.. nem tudom megmondani, h miben változtam, de más az arcom.. :/
2013. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok,mint Te,utolsó. Olyan rökönyös változások nincsenek,szóval megismernek a régi barátaim :) de épp tegnap néztem magamról régi képeket (kb.2 évvel ezelőttieket) és olyan,mintha nem is én lennék. Más az arcom,de nem tudnám megmondani,hogy miben. Talán kicsit teltebb és olyan "anyás",nem tudom.
2013. júl. 15. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Megnyúlt, amikor a feleségem lányt szült. :D

(Csak vicc volt, mindig is lányt akartam.)

2013. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!