Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg kell a D-vitamint...

Tényleg kell a D-vitamint (Vigantol) 3 éves korig adni?

Figyelt kérdés
felnőttek hány cseppet kapjanak?
2013. júl. 17. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az új orvosi 'trend' szerint szeptembertől májusig folyamatosan kell adni a d-vitamint,mert nagyon gyorsan nőnek a gyerekek.Nekem télen mondta a doktornőnk,hogy adjam mind a két fiamnak.Mivel a vigantol hiánycikk(volt?)már tablettát kaptak a doktornőtől.
2013. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is 3 éves korig adom a gyerekeimnek, de lehet még utána is, az őszi-téli időszakban.

Felnőttnek nem hiszem, hogy megfelelő lenne, elég sok csepp kellene, hasznosabb a tabletta.

2013. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem adok inkább olyan vitamin adagot kap(nem gyógyszertárit) amiben minden benne van,és nem is beteg mióta azt kapja
2013. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, 3 éves korig kell adni. Amúgy régen is kellett.

Mivel hogy ennyi idősen rengeteget és gyorsan fejlődnek és kell a szervezetüknek a D-vitamin.

1 éves kor után van olyan, hogy nyárra le lehet állni, mivel akkor van annyi napsütés, amiből kapnak elég D-vitamint a szervezetük.

Felnőtteknek másfajta készítmények vannak, amiben D-vitamin van. De hasznos ugyanúgy a felnőttek számára is a D-vitamin.

2013. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vigantolon kívül van olyan termék amit lehet használni gyerekeknél?
2013. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, mennyi idős gyerekről van szó?
2013. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 hét múlva fog megszületni, csak szeretnék előre tájékozódni. Ismerőseimtől hallottam, hogy a Vigantol hiánycikk volt egy időben, és hátha van más termék ami biztosan kapható mindenhol.
2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!