Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes babacsúszdára áldozni?...

Érdemes babacsúszdára áldozni? A te gyereked mennyire szereti (szerette)?

Figyelt kérdés
Most 22 hónapos a lányom. Szeretnék venni neki egy pár légcsős babacsúszdát, kb. 90-95 cm-es csúszófelülettel. Újonnan legolcsóbban 6-7 ezer között van, plusz szállítási költség. Mennyire érdemes megvásárolni? A te gyereked mennyire szereti? Sajnos, jártam már úgy, hogy drága pénzért megvettem valamit-pl.rezgős zenélős pihenőszék-, örültem neki, aztán csak pakolgattam jobbra-balra, csak a helyet foglalta. A férjem meg haragudott, másra is elkölthettük volna a pénzt. Nem akarok megint így járni.
2013. júl. 18. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék, nem is vettem.

Hidd el a játszótéren nagyobb móka!:)

2013. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk a lányomnak. Szomszéd ugyanolyan korú kislánynak volt, csak a helyet fogta. Néha-néha csúsztak rajta párat, mikor együtt volt a két gyerek, de egyébként nagyon keveset használta a kislány. Nem olyan nagy buli az nekik, főleg egyedül, csak a legelején, amíg újdonság.
2013. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem légcsős, hanem lépcsős... :) amúgy nálunk csak egy játszótér van a faluban, jó 4 km-re tőlünk. Na, az is olyan, amilyen. Nagyon nem uniós...
2013. júl. 18. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:

hű, mi olyat vettünk ami mászófalas, meg alá is be lehet mászni, szóval nem csak csúszda...imádják :)


3.5 éves kislány és 2 éves kisfiam használja.....én nagyon örülök h bele fektettünk...

2013. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyot vettünk, a kicsit már a játszón se szerette. A nagyot viszont most a kistesó használja. A lányom még 8 évesen is csúszott rajta, megérte. Persze kertben. Ha lakásba vennéd a kis csúszdát, szerintem nem jó ötlet.
2013. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi kezdtük kicsivel, majd csináltattunk fából nagyot is. Mindkettőt szerették és sokat használják a mai napig is, nem bántuk meg.
2013. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk. 1 év pár hónaposan kapta. Most három éves, de a mai napig csúszdázik rajta. Amúgy panellakásban van, és gyakran játszóterezünk, de mégis szívesen játszik vele itthon is.Ez szerintem abszolút gyerekfüggő. Mások meg imádják a trambulint. Na, nálunk az nem jött be. Csak áll a szobában.
2013. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!