Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó...

Szerintetek mennyire jó ötlet, mennyire praktikus dolog a baba-mama párna? Akinek volt szerette?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 10. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem, praktikus. Kényelmesebb és könnyebb a babának és az anyukának is.
2012. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok helyzetben praktikus, én szerettem.
2012. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hasznos dolog, én nagyon szerettem!

Nagy pocakkal jókat aludtam vele, a kórházban a császár után azzal támasztottam a hátam, ha sikerült felülnöm, itthon szoptatáskor szintén a derekam körül volt, a karom alatt, és így nem karomra nehezedett a súly.

2012. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt vettem, azzal tudtam csak kényelmesen aludni. Már elmúltak egy évesek a fiaim, de én még midig azzal alszom. Annyira megszoktam és nagyon kényelmes!:-)
2012. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerettem nagyon, "fészeknek hajtva" nagyon sokat aludt benne pár hónaposként a fiam. Most már 3,5 éves, de ott van az ágyán éjszaka, ez a leesés-gátló.
2012. máj. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szerettem, nekem olyan volt amit fel lehetett kötni. 1 éves koráig azon aludt el.
2012. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 éve barátunk a szopipárna:) Első terhességem vége felé vettem mert egyszerűen sehogy nem bírtam már aludni, kényelmesen elhelyezkedni. Magas is vagyok és vagy 4-5 párna kellett hogy kitámasszam magam alváskor stb.irtó kényelmetlen volt, fájt a hátam mindenem.

A szopipárnával nagyon kényelmesen tudtam feküdni, aludni, később szoptatni ég és föld volt vele és nélküle. A pici babát jól megtámasztotta nem kellett görnyedjek felette meg még őt is tartani 2 kézzel hanem csak rátettem a párnára és az mindig jó helyen támasztotta alá.

Aztán második terhességemnél is megtartottuk a párnát el se pakoltam szinte(kicsi a korkülönbség a gyerekek között 20 hónap). Most a második babámat szoptatom rajta, 10 hónapos.

2012. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor jól gondoltam ,hogy nagyon hasznos és kényelmes lehet :) Ti hány hónapos terhesen vettétek meg, mikortól használtátok?
2012. máj. 10. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leginkább csak terhesen használtam, utána már nem igazán, de így is azt mondom, hogy száz százalékig megérte, csak ezzel tudtam kényelmesen aludni (amúgy is hátfájós vagyok, hát terhesen még durvább volt), még félig-meddig "hason" is tudtam feküdni, bár itt egyéb dolgokat is bevetettem, hogy ki legyek támasztva :D
2012. máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!