Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen aludt először...

Mennyi idősen aludt először máshol (rokonok, nagyszülők) a babád? Hogy viselte? És Te?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy a szülőktől külön, vagy együtt?

Együtt már 3 hónapos korában aludtunk máshol, mert a szüleim vidéken laknak nagyon messze, karácsonykor, szülinapokkor ott aludtunk.

Egyedül most 9 hónaposan aludt, annyira jól érezte magát, hogy még egy napot ott maradt. Remekül érezte magát, szuper jó kedve volt, nem volt semmi gond.

Nekem persze hiányzott nagyon, de őszinte leszek, jó volt egy kicsit nyugiban elvégezni a házimunkát, zenét hallgatni, meg pihenni picit :)

2013. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velünk együtt 7 hónaposan volt egy éjszakát rokonoknál először. Ezzel semmi sem volt, nem viselte meg, mintha mi se történt volna, rendesen aludt.

Nélkülem pedig 11 hónaposan szintén egy éjszakát a saját szobájában, a nagymama vigyázott rá. Vele minden oké volt, de én nagyon rosszul viseltem. A következő távollétem 2 éjszaka volt, akkor apával volt itthon 19 hónaposan. Ez még rosszabb volt nekem, de akkor már kicsit neki is, mert nagyon anyás. Bár apával jól elvoltak, de sokszor keresett.

2013. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 honaposan aludt eloszor anyukamnal, mi szorakozni mentunk. 2 honaposan pedig egy kulfoldi ut miatt egesz nap anyukammal volt. Hianyzott, nem volt olyan perc h ne gondoltam volna ra :) de kellett egy kis kikapcsolodas.
2013. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, es a fiamnak meg se kottyant, h mashol volt/aludt. :)
2013. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!