Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kórházakban ugye most...

A kórházakban ugye most látogatási tilalom van, szerintetek a nagyszülők mikor láthatják először az unokájukat? Ti hogy csináljátok/csinálnátok?

Figyelt kérdés
Hívjuk el őket, amikor hazajövünk majd a kórházból? Nem biztos, hogy én annyira örülnék a vendégeknek az első hetekben. Járna kézről-kézre a pár napos babánk?
2010. jan. 22. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tök röhejes, november közepe óta él a látogatási tilalom, de mindenki úgy jár be, ahogy akar. Csak szülésre nem engedik be a kiválasztott személyt. A babákat üvegen keresztül bátran meg lehet nézni, ugyanez a tapasztalat a székesfehérvári kórházról. Legalábbis ott szült 1 hete kedves barátnőnk, és simán mentek a szülei, nagyszülei látogatni.
2010. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt Szegeden a portás elkap mindenkit! Itt tényleg nem lehet bemenni látogatóknak. Most, hogy járok CTG-re, mindig látom, hogy utána szól a férfiaknak, hogy hova mennek és nem engedi fel őket. A szülésre viszont beengedik az oltott kispapákat.
2010. jan. 22. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

2008-ban szültem, akkor is látogatási tilalom volt, de csak a szülésem másnapjától. Így a szülés napján jöttek is a nagyszülők, de csak 10 percre.

Amikor hazajöttünk a kórházból senkit nem engedtem be egy hétig, jól meg is sértődött mindenki, nem engem nem érdekelt. Csak hárman akartam lenni, a baba, a férjem és én. Szerencsére a férjem egyetértett velem.

Amint meglátták az unokájukat, egyből elfelejtették, hogy meg vannak sértődve. Viszont fogdosni nem engedtem senkinek, de vagy 3 hétig nem adtam ki a kezemből, csak a férjemnél lehetett és nálam. Na, erre megint megsértődtek, de engem ez se érdekelt.

Így utólag belegondolva túlságosan anyatigris voltam, de nem bánom, sőt a testvérénél is így fogom csinálni. Egyszerűen zavart, hogy 9 hónapig a pocakomban volt VELEM, és el akarják venni tőlem.

A nagyszülők is várják ki a sorukat és a barátok is.

Az legyen, amit te akarsz, a lényeg, hogy a férjed támogasson ebben!

2010. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem engem nem érdekelt = DE engem nem érdekelt
2010. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!