Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

A kórházakban ugye most látogatási tilalom van, szerintetek a nagyszülők mikor láthatják először az unokájukat? Ti hogy csináljátok/csinálnátok?

Hívjuk el őket, amikor hazajövünk majd a kórházból? Nem biztos, hogy én annyira örülnék a vendégeknek az első hetekben. Járna kézről-kézre a pár napos babánk?

2010. jan. 22. 10:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nálunk tök röhejes, november közepe óta él a látogatási tilalom, de mindenki úgy jár be, ahogy akar. Csak szülésre nem engedik be a kiválasztott személyt. A babákat üvegen keresztül bátran meg lehet nézni, ugyanez a tapasztalat a székesfehérvári kórházról. Legalábbis ott szült 1 hete kedves barátnőnk, és simán mentek a szülei, nagyszülei látogatni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2010. jan. 22. 10:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Itt Szegeden a portás elkap mindenkit! Itt tényleg nem lehet bemenni látogatóknak. Most, hogy járok CTG-re, mindig látom, hogy utána szól a férfiaknak, hogy hova mennek és nem engedi fel őket. A szülésre viszont beengedik az oltott kispapákat.

# 2/4Időpont 2010. jan. 22. 10:52 Privát üzenet

Szia,

2008-ban szültem, akkor is látogatási tilalom volt, de csak a szülésem másnapjától. Így a szülés napján jöttek is a nagyszülők, de csak 10 percre.

Amikor hazajöttünk a kórházból senkit nem engedtem be egy hétig, jól meg is sértődött mindenki, nem engem nem érdekelt. Csak hárman akartam lenni, a baba, a férjem és én. Szerencsére a férjem egyetértett velem.

Amint meglátták az unokájukat, egyből elfelejtették, hogy meg vannak sértődve. Viszont fogdosni nem engedtem senkinek, de vagy 3 hétig nem adtam ki a kezemből, csak a férjemnél lehetett és nálam. Na, erre megint megsértődtek, de engem ez se érdekelt.

Így utólag belegondolva túlságosan anyatigris voltam, de nem bánom, sőt a testvérénél is így fogom csinálni. Egyszerűen zavart, hogy 9 hónapig a pocakomban volt VELEM, és el akarják venni tőlem.

A nagyszülők is várják ki a sorukat és a barátok is.

Az legyen, amit te akarsz, a lényeg, hogy a férjed támogasson ebben!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2010. jan. 22. 11:56 Privát üzenet
nem engem nem érdekelt = DE engem nem érdekelt

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2010. jan. 22. 11:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyukák, akik otthon tanultok nyelvet, hogy csináljátok?
Ikres anyukák! Hogy csináljátok? Hogy bírtátok mikor nagyon picik voltak?
Császár után (ahol nem kora reggel volt a műtét) az első éjszakát mindig anyukától külön tölti a baba azokban a kórházakban is, ahol nem kerül automatikusan intenzívre a császározott?
A kórházakban is lesz munkanap áthelyezés?
Egyedülálló anyukák, hogy csináljátok?
Dolgozó anyukák, hogy csináljátok?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!